Battle Vision Network Capy'nin En Son Projesi Hakkında Tüm Bilgiler

Yepyeni Battle Vision Network Oyunu Hakkında Tüm Detaylar!
C apybara Games'in Super Time Force, Below ve Grindstone gibi oyunların yaratıcısı olan stüdyonun bir sonraki oyunu Battle Vision Network, rekabetçi, çevrimiçi bulmaca ve gerçek zamanlı strateji mekaniğiyle renk eşleştirme temelli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların şekillendirdiği mevsimsel bir hikayeye sahip olan bu oyun, PC ve mobil cihazlara 2025 yılında gelecek.

Battle Vision Network, Capy'in 20 yıllık bağımsız oyun stüdyosu deneyimini yansıtan bir oyundur. Oyun, Cumartesi sabahı çizgi film tadında sevimli bir atmosfere sahiptir ve Grindstone'dan esinlenerek renk eşleştirme taktiklerine dayanmaktadır. Aynı zamanda uzun süredir Capy işbirlikçisi olan Jim Guthrie'nin (Sword & Sworcery, Below) ve Grindstone bestecisi Sam Webster'ın müziklerine yer vermektedir. Battle Vision Network, yönetmen Dan Vader tarafından yapılan duyuru videosunda, çok oyunculu savaşın vurgulandığı ve Might & Magic Clash of Heroes'a ruhani bir devam niteliği taşıdığı şeklinde tanıtıldı.
BVN, özel yeteneklere sahip kilidi açılabilir birimler ve özelleştirilebilir karakterlerin bulunduğu bir oyun olacak. Oyunun renkli ve ilginç evreni, yabancı yaratıklarla dolu ve en azından bir konuşan iskelet gibi heyecanlı astronot seyircileri de içerecek. Oyunda belirli bir tema, kaptan ve mücadele tarzına sahip birkaç galaksi takımı bulunacak. Her sezon, oyuncular tercih ettikleri takımın bayrağı altında savaşarak ortak bir puan havuzunda puan toplayacak ve bu durum tüm oyuncuların istatistikleri, etkinlikleri ve hikaye sonuçlarını etkileyecek.Capy, BVN'yi erişilebilir ancak derin bir oyun olacak şekilde tasarlıyor ve yeniden oynanabilirlik için saatlerce oynanabilir bir yapıda olacak. Netflix, iOS ve Android sürümlerini dağıtacak ve bu da Netflix aboneleri için ek bir ücret ödemeden erişilebilir olacak.