Sonic Rumble ile Sega Mobil Oyun Arenasında Yepyeni Bir Rekabete Hazırlanıyor

Yeni Sonic Rumble Oyunu Sega Mobil Platformdaki Güç Gösterisi
S ega, Sonic oyunları serisine yeni bir soluk getirerek Sonic Rumble adlı oyunu duyurdu. Bu oyun, yalnızca mobil cihazlar için piyasaya sürülecek ve "çok oyunculu aksiyon oyunu" olarak tanımlanıyor. Mediatonic'in Fall Guys oyununu anımsatan Sonic Rumble, hatta bir versiyonu olan Sonic's Adventure ile 32 oyuncuya kadar destek veriyor. Bu oyunlar mini oyunlarla dolu, savaş royale tarzında ve sadece ayakta kalan tek bir oyuncunun kazandığı bir yapıya sahip.

Sonic Rumble, oyuncuların yeni kıyafet ve aksesuarlar almak için halkalar toplamasına olanak tanıyor. Fall Guys ile rekabet edebilen ilk oyun olmasa da Kitka Games'in küresel olarak yayınladığı Stumble Guys da büyük bir başarı elde etti. Sega da Kitka gibi mobil kullanıcıları hedef alıyor.


Şirketin Sonic Rumble'ı kışa kadar piyasaya sürmeyi planladığını belirtmesine rağmen, oyunla ilgili bir önizleme almak oldukça yakın. Sega, Cuma, 24 Mayıs ile Pazar, 26 Mayıs tarihleri arasında farklı zaman dilimlerinde oyunu denemek için kapalı beta testçileri arıyor. Eğer seçilirseniz, size e posta yoluyla ulaşılacak. Bu tarihe kadar şirketin duyuru fragmanıyla oyunun bir önizlemesini alabilirsiniz.

Bir sonraki adım şirketin oyun stratejisini daha detaylı bir şekilde incelemek. Konuyu yazıya entegre etmeden önce, Sega'nın Sonic Rumble ile mobil oyun pazarındaki rekabeti nasıl etkileyeceğine dair bazı tahminlerde bulunmalıyız.Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ