Valve Deadlock Yolda Olabileceği Tarihi An Oyun Severlerin Heyecanı!

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman
B ir çift içerik oluşturucuya göre, Valve'in yeni oyunu yakında duyurulabilir Üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Deadlock, kapalı bir alfa aşamasında ve duyuru an meselesi gibi gözüküyor. Oyunun, orijinal DotA moduyla özdeşleşmiş geliştirici IceFrog'un yönetiminde 2018'den beri geliştirildiği belirtiliyor. Aslen birkaç yıl boyunca söylentileri dolaşan Neon Prime projesinin bir evrimi olduğu iddia edilen oyun hakkında, Valve muhabiri Tyler McVicker ve içerik oluşturucusu Gabe Follower bu hafta oyunun geliştirilmiş bir aşamada olduğunu bağımsız olarak doğruladı.

McVicker, "Kapsam olarak, bu Valve'ın bir sonraki büyük rekabetçi oyunu olması amaçlanıyor. Bir sonraki Counter Strike. Bir sonraki Dota." diyor ve bunu Valve'ın çeşitli oyun topluluklarını bir araya getirmeye yönelik bir girişim olarak tanımlıyor. Oyunun, MOBA'nın laning hedefleriyle birlikte kesin nişancı oyunu ve Valve'ın farklı oyun topluluklarını bir araya getirmesi girişimi olarak tanımlandığı belirtiliyor. McVicker, oyunun Valorant, Overwatch, Dota 2 ve Team Fortress 2'nin bir araya gelmiş bir versiyonu gibi göründüğünü ifade ediyor.


Yeni başlığın, önceki raporlarda Neo Prime'ın bilim kurgu esintileri taşıyan bir proje olarak tanımlanmasından farklı olarak, "steampunk ile karıştırılmış fantastik bir ortamda geçtiği" söyleniyor. Gabe Follower, Overwatch ve Valorant benzetmelerinden biraz daha farklı bir şey gösteren X'te dört ekran görüntüsü paylaştı.

Ekran görüntüleri, dört hat boyunca altı kişilik oyunu gösteriyor ve harita üzerinde solo hatlar ve iki kişi arasında iki kişilik eylemleri içeren bir karışımı öneriyor. Ayrıca oyuncuları daha hızlı bir şekilde hatlara geri götürebilen "ulaşım hatları" gösteriyor bu sistem Line of Legends'ın hex kapılarından esinlenildiği belirtiliyor. McVicker, bu ulaşım hatlarının BioShock Infinite'in Sky Hook sistemi tarafından ilham aldığını söylüyor.
Counter Strike 2 ve Half Life Alyx dışında, Valve'nin tamamen yeni, büyük kapsamlı bir başlık yayınlamasının üstünden uzun bir zaman geçti ve şirketin tamamen yeni bir IP başlattığından daha da uzun bir zaman geçti. McVicker, Deadlock'un şu anda kapalı bir alfa aşamasında olduğunu ve "yüzlerce" kişinin oynadığını belirtiyor. Elbette, bu Valve, dolayısıyla projenin iptal edilmesi her zaman mümkün olabilir. Ancak Haziran'ın geleneksel olarak büyük bir video oyunu haberleri ayı olması nedeniyle resmi bir duyuru yapılma ihtimali de göz ardı edilmemeli.

Görünüşe göre, Valve hayranları için oldukça heyecan verici bir gelişme, bu haberleri bekleyip göreceğiz. Deadlock'un resmi bir tanıtımına yaklaşıyor olmamız, oyunseverler için heyecan verici bir dönemin habercisi olabilir.


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ