Mixtape Johnny Galvatron Önderliğindeki Müzikal Serüven

Yeni Mixtape Rüyaların Sınırlarını Zorlayan Müzikal Macera
2 025 yılında Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC platformlarına çıkacak olan Mixtape, lise yıllarının sonuna denk gelen bir gece boyunca üç genç arkadaşın gerçeklik sınırlarını zorlayan maceralarını konu alacak. Oyun, klasik punk ve alternatif şarkılarla bezenmiş bir soundtrack'e de sahip olacak. Ayrıca, Xbox Game Pass aboneleri için çıkış gününde erişilebilir olacak.

Mixtape, üç arkadaşın lise partisine gitmek üzere yola çıktıkları sırada, mükemmel bir playlist eşliğinde eski günlerini yad etmelerini anlatıyor. Karakterlerin anıları, rüya gibi sahnelerle oyun dünyasında canlanıyor. İggy Pop, Siouxsie and the Banshees, Joy Division, DEVO, The Smashing Pumpkins gibi eski dönem hit yapıcılarının şarkıları da oyunda yer alacak.
Mixtape’in ana üç karakteri, oyunun tanıtım fragmanında gençlik enerjisi ile dolu, ve oyunun görsel tarzı adeta stop motion ve cel shaded sinematiklerin bir karışımı gibi. Bu, sıcak ve stil sahibi bir dünya sunuyor. Mixtape oyununun resmi web sitesinde, "Kay kay. Parti yap. Polisten kaç. Firar et. Saklan. Takıl" gibi bir manifesto yer alıyor. Tıpkı bir lise hayatı gibi.

Mixtape, müzikal macera oyunu The Artful Escape ile tanınan, Avustralyalı rock yıldızı Johnny Galvatron önderliğindeki Beethoven & Dinosaur stüdyosundan geliyor. Oyunun yayıncılığını ise Annapurna Interactive üstleniyor.