Logi AI Prompt Builder Logitech'ten Yeni Yazılım Aracı İncelemesi

Yeni Logitech Yazılım Aracı Logi AI Prompt Builder İnceleme
L ogi AI Prompt Builder Logitech'in Yeni Yazılım Aracı AI Destekli Yazılım Geliştirmeyi Kolaylaştırıyor

Logitech, AI destekli yazılım geliştirmeyi kolaylaştıran yeni bir yazılım aracı olan Logi AI Prompt Builder'ı piyasaya sürdü. Bu yazılım aracı, kullanıcılara ChatGPT'nin özelliklerine hızlı bir şekilde erişim imkanı sunuyor. Logi Options+ yazılımından belirli bir tuşu veya fare üzerindeki bir düğmeyi bu araçla bağlamanız gerekiyor. Bundan sonra ihtiyacınız olduğunda bu tuşu veya düğmeyi bir kısayol olarak kullanarak prompt builder'ı çağırabilirsiniz.

Bu aracı çağırdığınızda belirttiğiniz metinle dolu bir araç penceresi açılır. Seçtiğiniz metne dayalı olarak Rephrase, Summarize, ve Create Email gibi özelliklere sahip önceden tanımlanmış işlevler veya "tarifler" bulunmaktadır. Ancak isterseniz kendi tariflerinizi de oluşturabilirsiniz, hatta resimler oluşturabilen bir tarif bile oluşturabilirsiniz. Her bir özellik içinde sonucun uzunluğunu ve tonunu da ayarlayabilirsiniz. Bu sıkça AI araçları kullananların iş akışlarına müdahalenin önlenmesine yardımcı olabilir. Kullanmıyorsanız bile, belki de OpenAI, bu sayede sürtünmeyi azaltarak ChatGPT'yi kullanmanızı umuyordur.


Yeni Logitech Yazılım Aracı Logi AI Prompt Builder İnceleme - 2

Logitech'in belirttiğine göre, Logi AI Prompt Builder'a erişebilmek için MX, Ergo, Signature ve Studio Serisi cihazlar da dahil olmak üzere, Logi Options+ uygulamasının İngilizce dil desteğini destekleyen klavye ve farelerden birine sahip olmanız gerekiyor. Ancak, daha yeni modellerden birine sahip olmanızın erişimi garanti altına almadığını belirtmek gerek. The Verge'ün belirttiğine göre, 2022 M557 modelinin yeterince eski olduğu için bu araca erişemeyeceklerini açıkladılar.Prompt Builder'ı çağırmak için özel bir düğmeye sahip olan Logitech Signature AI Edition Mouse gibi belirli bir modelin bu araçla uyumlu olduğuna emin olabilirsiniz. Aksesuarı yalnızca bu ay itibariyle ABD ve İngiltere'deki web sitesinden 49.99 $ ve £54.99 karşılığında edinebilirsiniz.

Bu yılın başlarında, Microsoft Copilot'u çağırmak için özel bir klavye tuşu tanıtarak benzer bir adım atmıştı. Firmanın da Copilot tuşlarının önümüzdeki baharda piyasaya çıkacak yeni PC'lerde ve gelecekteki Surface cihazlarında yer alacağını belirttiği görüldü.

Bu yeni yazılım aracıyla Logitech, kullanıcıların AI destekli yazılım geliştirme sürecini daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirmeyi hedefliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Logi AI Prompt Builder ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT