Life is Strange: Double Exposure Oyunun Çıkış Tarihi ve Detayları

Yeni Life is Strange Double Exposure Paralel Zamanın Sırları
X box’un Summer Games Showcase etkinliği beklenen tüm haberlerin ortasında hoş bir sürpriz sunarak, yeni bir Life is Strange oyunu olan Life is Strange Double Exposure’ı duyurmasıyla dikkat çekti. Orijinal protagonist Max Caulfield’ın geri dönüşünü göreceğimiz bu oyun, 29 Ekim tarihinde Xbox Series X/S, PC ve PlayStation 5 için piyasaya sürülecek. Ancak biraz daha erken ulaşmak isteyenler için Ultimate Edition’ı önceden sipariş etmek, 15 Ekim’de 1. ve 2. bölümlere erken erişim imkanı sunacak. Ayrıca Nintendo Switch için bir sürümün daha sonra çıkacağı görünüyor.

Life is Strange Double Exposure, ilk oyunun olaylarından yıllar sonra başlıyor. Max, artık Safi adlı arkadaşının öldürüldüğünü öğrenmiş ve onu kurtarmak için zaman manipülasyon güçlerini kullanmaya çalışıyor, fakat işler karışıyor. Max, cinayeti durdurmak için paralel zaman arasında gidip gelmek zorunda kalacağı bir "üstü kapalı cinayet mücadele ve doğaüstü bir dönüş" hikayesidir.
Bu heyecan verici duyurunun ardından, hayranlar yeni Life is Strange oyunu Double Exposure’ı sabırsızlıkla beklemeye başladılar. Oyunun hikayesi ve oynanış dinamikleri, serinin hayranlarını etkilemeye devam ediyor. Yapımcılar, yeni oyunun önceki oyunların izleyicileriyle de aynı başarıyı elde etmesini umut ediyorlar. Double Exposure’un piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla beklerken, oyunun hayran kitlesinin de genişlemesini umuyoruz.

Life is Strange Double Exposure ile ilgili daha fazla güncelleme ve oyunun piyasaya çıkışı hakkında içeriğimizi takip etmeyi unutmayın!