Beklenen Oyun GTA 6 Vice City Macerası Yeni Fragmanı

Yeni Grand Theft Auto 6 2025 Sonbaharında Geliyor | Oyun
B üyük bir heyecanla beklenen Grand Theft Auto VI’nın dönüşüne dair heyecan verici gelişmeler var! Oyunun yapımcısı Take Two Interactive, son çeyrek kazanç raporunda GTA 6'nın 2025 penceresini sonbahara daralttığını duyurdu. Bu da demek oluyor ki, Vice City'nin dönüşü resmen 2025 sonbaharında gerçekleşecek. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Strauss Zelnick, raporda "Rockstar Games'in eşi benzeri görülmemiş bir eğlence deneyimi sunacağından son derece eminiz ve oyunun ticari etkisi beklentilerimizi artırmaya devam ediyor" şeklinde konuştu. Beklentiler oldukça yüksek!
Açık dünya serisinin altıncı ana oyunu, Leonida'ya (Rockstar'ın Florida'daki karşılığı) odaklanacak, ancak başlıca konumu Vice City (Miami) olacak. Oyunun çağdaş bir ortamda geçeceği anlaşılıyor, 2002 tarihli Grand Theft Auto Vice City'nin cazibeli '80'ler tarzının aksine. Aşağıdaki fragmanda ana karakterler Jason ve Lucia'yı görebilirsiniz.

GTA hayranları için heyecan verici haberler bunlar! Oyunun detayları hakkında daha fazla bilgi almak için mobil dünyasını yakından takip etmeye devam edin. Heyecanla beklenen oyunun piyasaya çıkışıyla ilgili tüm güncellemeleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Türkçe dilindeki teknoloji haberleri ve incelemeleriyle mobil dünyasından haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.