Google Fotoğraflar Ücretsiz Kullanıcılara Yeni Düzenleme Sunuyor

Yeni Google Fotoğraflar Özellikleri Dikkat Çekecek!
G oogle, nadir bir hamleyle, abone özel Fotoğraflar araçlarına herkesin erişimini genişletiyor. Ücretsiz Google Fotoğraflar kullanıcıları, yıllık en az 20 dolar ödemeden gelişmiş düzenleme özelliklerine sahip olacak. Bu, tüm kullanıcıların Google'ın fotoğraflarını netleştirme gibi bazı AI destekli araçlara sahip olacağı anlamına geliyor. Magic Editor ve Magic Eraser gibi özellikler de buna dahil.

Photo UnBlur, isminden de anlaşılacağı gibi biraz bulanık olan bir fotoğrafa daha fazla netlik kazandırıyor. Magic Eraser aracı, resimlerden insanları veya nesneleri çıkarmak veya gizlemenizi sağlar. Magic Editor, çoğaltıcı AI kullanarak nesneleri hareket ettirmenize, uzatmanıza ve yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır. Hatta kendinizi bir fotoğrafın merkezine veya başka bir kişiye daha yakın hale getirebilirsiniz. Ayrıca gri bir gökyüzünü maviye çevirmek gibi geniş çaplı düzenlemeler yapmanıza da olanak tanır. Magic Editor'ü kullanan Android ve iOS Google Fotoğraflar kullanıcıları aylık on adet kayıt yapabilirken, bu sınırı artırmak isteyenler ya bir Pixel cihazına ya da 2TB+'lık bir Google One planına ihtiyaç duyacak.

Google Fotoğraflar özellikleri, 15 Mayıs'ta başlayarak birkaç hafta içinde abone olmayanlara sunulacak. Masaüstünde, bunlara sadece ChromeOS sürümü 118+'a sahip bir Chromebook Plus'ınız varsa erişebileceksiniz. Mobil cihazlarda erişebilmek için en az Android 8.0 veya iOS 15 ve 3GB RAM gerekecek.

Google'ın bu hamlesi, ücretsiz kullanıcılarına sunulan yeni özelliklerle büyük bir adım atıyor. Bu gelişmelerin fotoğraf düzenleme ve kullanıcı deneyimi konusunda yeni bir çığır açacağına şüphe yok. Daha fazla bilgi ve detaylı incelemeler için bizi takip etmeye devam edin. Teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri kaçırmamak için bizi izlemeye devam edin.
 


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ