Samsung Galaxy A35 İnceleme Fiyat Performans Canavarı

Yeni Akıllı Telefon Samsung Galaxy A35 | Mobil Haberleri
S amsung Galaxy A35 Akıllı Telefonu Resmi Olarak ABD Pazarı için Yayınlandı

Teknoloji dünyasının heyecanla beklediği haber sonunda geldi Samsung Galaxy A35 akıllı telefonu artık ABD pazarında resmi olarak satışa sunuldu. Daha önce İngiltere'de Mart ayından itibaren kullanıcılarla buluşan bu yeni model, 2 farklı renk seçeneğiyle ve 400 dolar ( Türkiye Fiyatı 16000 TL 256 GB Samsung Türkiye Garantili ) başlangıç fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

Samsung Galaxy A35, orta seviye bir cihaz olmasına rağmen önemli özelliklerle donatılmış bir akıllı telefon olarak dikkat çekiyor. Samsung'un A serisi cihazları genellikle bütçe dostu akıllı telefonlar arasında yer alırken, bu model de kullanıcılarına oldukça etkileyici özellikler sunuyor.

Cihazın 6.6 inçlik Super AMOLED ekranı, değişken 120Hz yenileme hızıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Galaxy A55 modeliyle benzer özelliklere sahip olan Galaxy A35, şirketin Vision Booster yazılımını da barındırıyor. Bu yazılım, ekranın farklı ortam ışık koşullarına göre tonunu otomatik olarak ayarlayarak kullanıcı deneyimini artırıyor.

Öte yandan, Samsung'un özel Knox Vault teknolojisi de bu cihazda yer alıyor. Bu teknoloji, Galaxy S21 ile tanıtılan ayrı bir bellek cihazı olarak öne çıkıyor ve blok zinciri anahtarları, biyometrik bilgiler ve kimlik doğrulama referansları gibi hassas verilerin saklanmasını sağlıyor. Galaxy A35 ve A55, bu teknolojiyi kullanan ilk orta seviye cihazlar olma özelliğine sahip.


Yeni Akıllı Telefon Samsung Galaxy A35 | Mobil Haberleri - 2Üsteki video da A55 ile A35 hız testi mevcuttur satın almadan önce izlemenizi tavsite ederiz.


Android Police'un raporuna göre, A35 modelinde mütevazı bir Exynos 1380 işlemci bulunurken, bellek seçenekleri arasında 6GB veya 8GB RAM bulunuyor. Depolama konusunda ise 128GB ve 256GB olmak üzere iki farklı model seçeneği sunuluyor ve ekstra alan için microSD kart yuvası bulunmuyor.

Cihazın arkasında üç adet kamera bulunuyor. 50MP ana kameraya ek olarak 5MP makro lens ve nispeten sıradan bir 8MP ultra geniş lens yer alıyor. Ön tarafta ise 13MP'lik bir kamera bulunurken, optik görüntü stabilizasyonu (OIS) ve video dijital görüntü stabilizasyonu (VDIS) gibi özellikler de kamera deneyimini destekliyor.


Üsteki video da A34 ile A35 hız testi mevcuttur satın almadan önce izlemenizi tavsite ederiz.

400 dolar ( Türkiye Fiyatı 16000 TL 256 GB Samsung Türkiye Garantili ) başlangıç fiyatıyla kullanıcılarla buluşan bu cihazlar, "Harika Lacivert" ve "Harika Leylak" gibi isimlerle iki farklı renkte sunuluyor. Her ne kadar isimleriyle insanları şaşırtıp heyecanlandırabileceğinden emin olmasak da, Samsung Galaxy A35 akıllı telefonu oldukça etkileyici özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Bu önemli lansmanla birlikte, Samsung'un orta seviye akıllı telefon segmentindeki iddiasını bir kez daha ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Galaxy A35, piyasaya sürüldüğü renkli ve heyecan verici pazarlama stratejisiyle de dikkat çekiyor. Bu gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz, teknoloji dünyasının bu heyecan verici haberleriyle birlikte sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hem yurt dışı fiyatları hemde Türkiye güncel fiyatları yer almaktadır.Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT