Yeni Bölüm Yalı Çapkını 71 Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı

Yalı Çapkını Yeni Fragman Yayınlandı 71. Bölüm Fragmanı
H er Cuma saat 20.00’de Star’da yayınlanan “Yalı Çapkını” dizisi, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Dizinin son bölümünde, Seyran’ın hastalığından Ferit’in haberdar olmaması için gösterdiği yoğun çaba, izleyicileri derinden etkiledi. Öte yandan, Kazım’a büyük bir öfke duyan Esme’nin, sinirini Zerrin’den çıkarması ve sonrasında hiç beklemediği bir durumla karşılaşması, bölümün en dikkat çeken sahnelerinden biriydi.

Esme’nin büyük bir endişeye kapılması ve Tayyar’dan yardım istemesi, Seyran ve Suna’nın annelerine destek olmaya çalışmaları, ve babasından hiçbir zaman beklediği takdiri göremeyen Orhan’ın bu duruma üzülmesi, hikayenin ilerleyişinde önemli noktalar oldu. Ferit’in, Orhan’ın yanında olduğunu hissettirmesi ve Seyran’ın, hastalığından dolayı büyük bir bilinmezlik içinde olup psikiyatristten yardım almaya karar vermesi, izleyicileri ekran başına kilitleyen diğer sahneler arasındaydı.


Dizi, Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayları konu ediniyor. Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar, dizinin ana hikayesini oluşturuyor.

Dizinin başarılı oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer , Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, ve Toprak Sağlam gibi isimler yer alıyor.