Yeni Süper Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi
T ehdit mesajı alan Ferit, endişelenir ve kimsenin zarar görmemesi için güvenlik önlemlerini artırma kararı alır. Ancak aile, Asuman’ın Doruk’la olan uygunsuz görüntülerinin internete düşmesiyle sarsılır. Bu duruma büyük tepki gösteren Halis Ağa, ortaya çıkan bu gerçeği kabullenmekte zorlanır.

Ferit, Doruk’u bulmak için büyük bir mücadeleye girişir ve ona bu yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlıdır. Evden kovulan İfakat ise, Halis Ağa’nın gözündeki yerini kazanabilmek için yeni bir planı devreye sokar.

Seyran, sağlığıyla ilgili hiç beklemediği bir gelişmeyi öğrenir ve yeni ve büyük kararlar almak için harekete geçer. Ferit, tehdit mesajının sahibine ulaşmaya çalışırken, aradığı düşmanın çok yakınında olduğundan haberdar değildir.

 

Orhan ölüyor mu ?
Dizi Hakkında

Dizi, Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayları konu ediyor. Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar anlatılıyor.Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer , Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Toprak Sağlam gibi isimler yer alıyor.


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ