Senua’s Saga Hellblade II, Game Pass Üyeleri için 21 Mayıs'ta Yayında!

Xbox Game Pass'te Kaçırmamanız Gereken 5 Heyecan Verici Oyun
M icrosoft'un en popüler oyun abonelik servisi olan Xbox Game Pass, Mayıs ayında üyelerine birbirinden heyecan verici oyunlar sunmaya hazırlanıyor. Bu ayın en büyük sürprizlerinden biri, Senua’s Saga Hellblade II'nin 21 Mayıs'ta Game Pass üyeleriyle aynı anda yayınlanacak olması. Ancak Mayıs ayını zenginleştirecek oyunlarla sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Humanity, EA Sports NHL 24, Immortals of Aveum, Brothers A Tale of Two Sons gibi oyunlar da ikinci Mayıs döneminde Game Pass kütüphanesine katılacak.

İlk olarak, 2013 yılından hatırlayacağımız Brothers A Tale of Two Sons, uzun bir aranın ardından tekrar Game Pass üyelerinin hizmetine sunuluyor. Oyun, benzersiz kontrol mekanikleri, etkileyici görseller ve dokunaklı hikayesiyle dikkat çekiyor. Bu harika yapım, konsol, PC ve bulut platformları üzerinden Game Pass üyelerinin beğenisine sunulacak.


Xbox Game Pass'te Kaçırmamanız Gereken 5 Heyecan Verici Oyun - 2

21 Mayıs'ta Game Pass'te yerini alacak Senua's Saga Hellblade II ise, 2019 yılında duyurulmuş ve merakla beklenen bir yapım. Viking istilasına uğramış kasabasını kurtarmak için İzlanda'ya doğru yola çıkan kahramanımız Senua'nın, psikoz deneyimleri ile yönlendirdiği algı bulmacaları, oyunun özelliklerinden sadece birkaçı. Oyunun, bulut, PC ve konsol (Xbox Series X / S) platformlarında oynanabilir olacak olması ise heyecan verici.

Humanity, PlayStation ve Steam platformlarında 2023 yılında piyasaya sürülen yenilikçi bir bulmaca oyunu. Oyuncuları, Shiba Inu karakteri ile 90 farklı aşamada insan sürülerini yönlendirmeye davet ediyor. Ayrıca, oyuncuların kendi seviyelerini oluşturmasına imkan tanıyan bir seviye oluşturucu aracı da bulunuyor.

Immortals of Aveum, ise birinci şahıs nişancı mekaniğini kullanarak farklı bir deneyim sunuyor. Bağımsız bir geliştirici olan Ascendant Studios tarafından geliştirilen oyun, büyük bütçeli bir yapımdan farksız bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuncular, Everwar'a adım atarak Rasharnian Ordusu'na karşı mücadele ederken, mistik büyüleri ellerinde kullanabilecekler.Mayıs ayının ikinci yarısında ve sonrasında Xbox Game Pass'e dahil olacak diğer oyunlar arasında 2014 yapımı aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen, EA Sports NHL 24, bulmaca ve macera oyunu Chants of Sennar, Moving Out 2 ve Firework gibi oyunlar bulunuyor. Ayrıca, yakın gelecekte Game Pass'e day one olarak eklenmesi planlanan Galacticare, Hauntii ve Rolling Hills gibi oyunlar da dikkat çekiyor.

Microsoft'un Xbox Game Pass'i, her ay oyun tutkunlarına yeni ve heyecan verici oyunlar sunarak üyelerine sınırsız eğlence imkanı sağlamaya devam ediyor. Bu oyunlar arasında birçok farklı türde oyun bulunuyor ve Game Pass üyeleri, bu oyunlara üyelikleri sayesinde kolayca erişebiliyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanarak, sevdiğiniz oyunları keşfetmeye ne dersiniz?Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ