Toys for Bob'dan Xbox'a Transfer: Oyun Severleri Neler Bekliyor?

Xbox Anlaşma Toys for Bob Oyun severlerin Beklentisi Artıyor
Y eni Bağımsız Oyun Stüdyosu Toys for Bob, Microsoft'a ait olan Activision'dan ayrıldığını duyurduğu geçen ay, Windows Central'ın iddiasına göre Xbox ile yeni bir oyun için anlaşma yapmış durumda. Anlaşmanın, yakın zamanda yapılan bir toplu çalışma toplantısında bahsedildiği belirtiliyor. 2018 yılında geliştirilen Spyro Reignited Trilogy ve Crash Bandicoot 4'ün arkasındaki isim olan Toys for Bob ayrıca N. Sane Trilogy için Nintendo Switch'e port sağlamıştı.

Henüz yeni oyunun detaylarıyla ilgili gerçek bilgiler bulunmasa da, Windows Central'ın kaynaklarına göre Xbox'un Matt Booty'sinin yaptığı bir açıklamaya göre, Toys for Bob'un tanınmış olduğu türde bir oyunla uyumlu olacağı belirtildi. Toys for Bob ayrıca erken dönem Skylanders toys to life oyunlarının geliştirilmesini de üstlenmişti. Activision Blizzard/Microsoft ailesinden yakın zamanda ayrılan stüdyo, Xbox ile anlaşma yapmadan önce eski işvereniyle gelecekteki projeler üzerinde çalışmaya devam edeceklerini göstermişti.

Şubat ayında Toys for Bob, "yeni stüdyomuz ve Microsoft arasında olası bir ortaklık arayışı içinde olduğunu" ve Activision ve Microsoft ile "yakın bir şekilde çalışmaya devam edeceklerinden" emin olduklarını belirtmişti. "Yani, boynuzlarınızı takılı tutun ve daha fazla haber için gözlerinizi açık tutun," stüdyo yazdı.

Bu yeni anlaşma, endüstrinin geleceği ve oyunseverler için oldukça heyecan verici bir gelişme. Toys for Bob'un Xbox ile gerçekleştireceği yeni oyun, oyunseverlere büyük bir heyecan ve beklenti yaratacak gibi görünüyor.


Fortnite ve Fallout Buluşmasının Heyecan Verici Detayları | Oyun

Melih ÖZKAŞ

Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ