Totally Spies Canlı Aksiyon: Sam, Clover ve Alex'den Heyecanlı Gelişmeler

Will Ferrell'ın Yapımcılığını Üstlendiği Totally Spies Sürprizi!
A mazon'un prodüksiyon aşamasında olan canlı aksiyon uyarlaması olan "Totally Spies" hakkında heyecan verici bir haberimiz var! Variety'den gelen bir rapora göre, popüler 2000'lerin çizgi dizisi Fransız medya şirketi Banijay Kids'in eski adıyla Marathon Media'dan, Will Ferrell'ın yürütücü yapımcısı olduğu canlı aksiyon serisi üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Canlı aksiyon "Totally Spies", Sam, Clover ve Alex'in uluslararası casus olarak WOOHP ajansı için dünyayı kurtarma görevleriyle, okul işleriyle ve sosyal hayatlarıyla baş etmelerini konu alacak. Üç ikonik kız için henüz oyuncu seçimi yapılmadı ve projeye henüz yazarlar dahil edilmiş değil.


 


Orijinal "Totally Spies", Vincent Chalvon Demersay ve David Michel tarafından yaratıldı ve Beverly Hills, California'da yaşayan üç genç kızı merkezine alıyordu. WOOHP tarafından dünya çapında ortaya çıkan artan suçları çözmek için işe alınmışlardı. Kadın aksesuarlarına kılık değiştirmiş casus ekipmanlarıyla donatılmışlardı. 2002'deki prömiyerinden bu yana, dizi 180'den fazla bölüm yayınlandı ve ön film ve The Amazing Spiez'in yanı sıra yan diziler yarattı. Yaklaşık on yıllık bir aranın ardından Fransa'da yedinci sezonu yayınlanan Totally Spies, bu yılın ilerleyen zamanlarında Cartoon Network ve Max kanallarında ABD'de yayınlanacak.Bu heyecan verici gelişmelerle, Totally Spies hayranları canlı aksiyon adaptasyonunu merakla bekliyor. Haberleri takip etmeye devam edin, çünkü başka detaylar ve oyuncu seçimleri duyurulduğunda sizinle paylaşacağız.