WhatsApp Yeni Özelliği Sohbet Filtreleri ile Mesajları Kolayca Kontrol Edin

WhatsApp Kullanıcıları Yeni Kolaylık Sohbet Filtreleri
W hatsApp, özellikle yoğun mesaj alışverişi yapan kullanıcılar için hayatı biraz daha kolaylaştırmak adına yeni bir güncelleme duyurdu Sohbet Filtreleri. Yapılan bu güncellemeyle birlikte artık mesajları Tümü (mevcut durumda olduğu gibi), Gruplar veya Okunmamış olarak sıralayabileceksiniz. Bu seçenekler oldukça açıklayıcı nitelikte Okunmamış seçeneği size okunmamış mesajları gösterecek, Gruplar ise sadece grup sohbetlerinizi listeleyecek. Ayrıca, Gruplar seçeneği, Topluluklardan alt grupları da gösterecek.

Aslında belirli bir konuşmayı bulmak için zaten WhatsApp'ın arama çubuğunu kullanabiliyordunuz, bu yüzden kime veya neye yönelik bir arama yapacağınızı biliyorsanız, bu güncelleme sizin için pek de bir değişiklik getirmeyebilir. Ancak, bu özellik muhtemelen henüz yanıtlamadığınız konuşmaları bulmak için en faydalı olacak. Okunmamış filtresi, henüz okumadığınız ve daha sonra geri dönmek üzere "okunmamış" olarak işaretlediğiniz mesajları gösterecek.

Yeni sıralama seçenekleri mesajlarınızın üst kısmında yer alacak, böylece ayarlar içerisinde karışmadan kolayca geçiş yapabileceksiniz. WhatsApp, filtreleri dağıtmaya başladı ve önümüzdeki haftalarda herkesin erişebilmesi gerektiğini iddia ediyor.

Bu güncellemenin kullanıcı deneyimini nasıl etkileyeceği konusunda heyecanlıyız. Bu filtre seçenekleri, kullanıcıların belirli türdeki mesajları daha hızlı ve daha kolay bir şekilde bulmalarına yardımcı olabilir. İlerleyen haftalarda, bu yeniliğin etkilerini görmeyi heyecanla bekliyoruz.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ