Marvel ve ILM Immersive İşbirliği: What If...? Oyunuyla Etkileşimli Bir Deneyim

What If...? Oyunuyla Apple Vision Pro'da MCU'nu Keşfedin
M arvel ve ILM Immersive, bu ayın başlarında, Disney+'ın orijinali olan What If...? dizisinin Apple Vision Pro'ya "etkileşimli bir hikaye" olarak geleceğini duyurdu. İlk duyuru detayları çok içermese de artık resmi bir fragman ve yayın tarihi aldık ve başlık 30 Mayıs'ta bizlerle olacak.

Bu karışık gerçeklik oyununun fragmanı, Çoklu Evren'den "tehlikeli varyantlarla savaşmada yardıma ihtiyacı olan" Gözcü'yü gösteriyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu görev için kimin seçildiğini? Doğru, siz. Yakında Wong da ortaya çıkıyor ve Gözcü onların, size büyü yapmayı ve Sonsuzluk Taşları'nın gücünü kullanmayı öğretmelerini görevlendiriyor ki Wong isteksizce bu görevi kabul ediyor. Ayrıca, Thanos, Hela, Kızıl Muhafız ve daha fazla karakterin de oyun versiyonlarıyla karşılaşacaksınız.
Genel olarak, What If...? sizi oldukça bir yolculuğa çıkaracak gibi görünüyor. ILM Immersive'ın bir açıklamasına göre, "Nefes kesen ortamlara adım attıklarında, yeni ve ikonik MCU mekanlarına girdiklerinde karma ve sanal gerçeklik arasında geçiş yapacaklar. Hayranlar, etraflarındaki dünya ile elleri ve gözleriyle etkileşime geçecek, çarpıcı görseller ve mekansal seslerle iç içe geçecek ve hikaye yolculuklarını yaşarken gerçekliğin kaderini kurtarmak için çalışacaklar. Bu devrim yaratan özellikler birleşerek, zamanın, uzayın ve gerçekliğin sadece lineer bir yol olmadığını hatırlatacak."What If...? 30 Mayıs'ta Apple Vision Pro'da kullanıma sunulacak ve bir süre için ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Ancak, cihaz için 3,500 doları gözden çıkarmanız gerekecek, yani oyunu oynamak ciddi bir maliyet gerektirecek.

Bu heyecan verici gelişmeler, Marvel hayranlarının büyük ilgisini çekecek gibi görünüyor. What If...? oyunu, MCU'nun unutulmaz karakterleriyle etkileşimli bir deneyim sunacak ve teknoloji tutkunlarını kendine çekecek gibi görünüyor. Sabırsızlıkla bu yenilikçi oyunun yayınlanmasını bekliyoruz.