VR Dünyasında Yeni Dönem Oculus Quest 3 Batman Arkham Shadow

VR Dünyasının Yeni Lideri Oculus Quest 3 Sıra Dışı Batman Oyunu
M eta'nın son duyurusuna göre, VR dünyasının en heyecan verici özelliklerine sahip yeni Oculus Quest 3 başlığının ilk büyük özel oyunu Batman Arkham Shadow geliyor. Ancak, 500 Dolar ( Türkiye de KDV Dahil 42000 TL ) Quest 3'ü, 200 Dolar ( Türkiye de KDV Dahil 20000 TL ) Quest 2'nin önüne geçiren başlıca sebep, eksiksiz özel içeriklerin eksikliği ve çoğu oyunun her iki modele de destek vermesi. Bu durum, Quest 3'ün gerçek gücünü henüz göremediğimiz anlamına geliyor. Ancak şimdi momentum değişiyor gibi görünüyor.

Görünüşe göre bu oyun aslında önceden var olan Arkham evreninde geçiyor , ancak franchise sorumlusu Rocksteady Studios tarafından geliştirilmiyor. Oculus Studios ve şaşırtıcı derecede harika Iron Man VR deneyimini yaratan Camouflaj adlı bir geliştirici tarafından yaratılıyor . Rocksteady'nin sanal alanında oynayan diğer geliştiriciler söz konusu olduğunda geçmiş performans oldukça düzensiz , ancak Camouflaj'ın dahil edilmesi beni ihtiyatlı bir şekilde iyimser kılıyor.


Yukarıda görülen bir fragman var, ancak gerçek bir oynanıştan yoksun. Bunun için Geoff Keighley'e göre Haziran ayındaki Yaz Oyun Festivali'ne kadar beklememiz gerekecek . Fragman, Batman'in haydutlar galerisinin Ratcatcher adlı az bilinen bir üyesinin varlığını gösteriyor . Suç işlemek için fareleri kontrol ediyor. Bu tamamen bir şey.

Bu, Batman'in VR başlığını taktığı ilk sefer değil. Rocksteady, 2016 yılında Batman Arkham VR'yi piyasaya sürdü . Oyun, sürükleyici olduğu için övüldü, ancak yalnızca bir saat sürdüğü için olumsuz karşılandı. Umarım bu biraz daha uzun olur, ancak aslında gerçekten iyi yapılmış kısa VR deneyimlerini seviyorum. Heyecanla bekliyoruz oyunun çıkması için.Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ