Anne Hathaway ve Ella Rubin Until Dawn Film Uyarlamasında Başrolde!

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!
P layStation Productions ve Screen Gems, interaktif korku oyunu Until Dawn'un film uyarlama projenin oyuncu kadrosunu duyurdu. Deadline'ın haberine göre, Amazon Prime'ın The Idea of You dizisinde Anne Hathaway ile birlikte başrolde yer alan Ella Rubin, ve Hulu'nun Love, Victor dizisinde Victor Salazar karakterini canlandıran Michael Cimino, filmde başrolleri paylaşacaklar. Ayrıca Expats dizisinden Ji young Yoo ve Sitting in Bars with Cake'den Odessa A'zion da oyuncu kadrosuna dahil oldu. Konusu sekiz genç yetişkinin dağ başında bulunan bir kulübede geceyi bir katilin saldırısından sağ kurtulmaya çalışması etrafında dönen oyunda rol alacaklar.

Oyunun karakterleri için hareket yakalama ve seslendirme sağlayacak oldukça tanınmış oyuncular arasında Rami Malek ve Hayden Panettiere bulunuyordu. Ancak artık orijinal rollerini oynayacak yaşta olmadıkları için projede yer almayacaklar. Ancak onlar da bilinmeyen hareket yakalama oyuncuları olmadıkları için, ünlü kişilerin yüzleri başka kişiler tarafından canlandırılacak karakterlerle ilişkilendirilmesi benzersiz bir durumla karşı karşıya kalmış durumda.
Sony'nin yapım şirketi başkanı Asad Qizilbash, "PlayStation Productions olarak, hayranlarımızın beğeneceği, sevilen oyunlarımızı yaratıcı ve otantik bir şekilde uyarlamak için her zaman yeni yollar arıyoruz" dedi. "Screen Gems ile iş birliği içinde, zaten harika olan film ekibimize ek olarak, adapta
syonun vizyonunu ve yeni karakter kadrosunu oluşturmak için fantastik bir ekip topladık."

Oyunun kendisi ise PS5 ve PC için yeniden yapım alıyor. Yeni nesil konsol için Unreal Engine 5'de geliştirilen oyun, orijinaline üçüncü kişi kamera modu, yeni mekanlar ve yeni etkileşimler ekleyecek. Until Dawn'un yeniden yapımı bu sonbaharda piyasaya çıkacak.