Toys for Bob'un Xbox Ortaklığı İşte Geliştiricinin Gelecek Planları!

Toys for Bob'dan Xbox İşbirliği Heyecan Verici Yeni Proje
E ski bir Activision stüdyosu olan Toys for Bob, bağımsız bir varlık olarak ayrıldıktan sonra ilk oyununu piyasaya sürmek için Xbox ile ortaklık yapacağını duyurdu. Son zamanlarda Spyro the Dragon ve Crash Bandicoot serilerinin son girişlerini geliştiren şirket, henüz gelecek projesi hakkında net bir detay açıklamadı. Ancak proje henüz erken aşamada olduğunu ve ekip tarafından yoğun bir şekilde çalışıldığını belirtti.


Bu gelişme, geliştirici için bir bakıma yuvaya dönüş anlamına geliyor. Aktivision, Microsoft'un sahibi olduğu bir şirket olduğu için Toys for Bob, eski bir torun mu yoksa? Neyse, geçmişte birlikte çalıştığınız bir şirketle toplantılar yapmak ve benzerleri konusunda muhtemelen kolay olacaktır. Ayrıca, geliştiricinin oldukça etkileyici bir geçmişi var. Skylanders franchise'ını ve Crash Bandicoot 4 It's About Time gibi iyi eleştiriler alan oyunları oluşturmuşlardır.

Toys for Bob, şubat ayında Microsoft'un 86 çalışanı etkileyen geniş çaplı işten çıkarmalarına rağmen bağımsız bir stüdyo olarak ayrıldı. Şirket o zamanlar bu geçişin "küçük ve çevik bir stüdyo olma" şekline geri dönmesine izin vereceğini söyledi. Bu duygu, Toys for Bob'un 1980'ler ve 1990'larda Star Control gibi oyunları ürettiği erken günlerine gönderme yapmaktadır.Geliştirici, şubat ayında ayrıca Microsoft'un "yeni yönelimimiz konusunda son derece destekleyici olduğunu ve geleceğimizin bir parçası olarak yakın işbirliği yapmaya devam edeceğimize olan güvenimizi sürdürdüğünü" söyledi. Bu son kısmın yalan olmadığına dair görünüşe göre hiç de yanılmamışlar.

Toys for Bob'un bu yeni adımı heyecan verici gelişme ve Xbox'un geniş oyun portföyüne ciddi bir katkı sağlayacağı kesin. Oyun dünyasında daha fazla heyecan verici gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ