Lara Croft'un Dead by Daylight'taki Serüveni Beklenmedik Bir Deneyim!

Tomb Raider Efsanesi Dead by Daylight'ta Lara Croft'un Yeni Macerası
K anada merkezli video oyun şirketi Behavior Interactive, popüler hayatta kalma oyunu "Dead by Daylight"a yeni bir Tomb Raider eklentisi getirdiğini duyurdu. Lara Croft'un genç ve cesur versiyonunu içeren bu genişleme 16 Temmuz'da piyasaya sürülecek. Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy'de bulunan ve daha yeni oyunlarda görülen karakterin yer aldığı bu genişleme, oyunculara heyecan verici bir deneyim yaşatacak.


Bu eklentiyle Lara Croft, diğer dünyevi tehlikelerle yüzleşecek ve oyunculara unutulmaz bir hayatta kalma deneyimi sunacak. Tomb Raider'ın efsanevi karakteri, korku oyunu olan Dead by Daylight'da ilk kez yer alacak. Ancak Croft, soğukkanlı bir şekilde hayatta kalmak konusunda uzman tıpkı onu diğer korku ikonları Leatherface ve Pinhead gibi karakterlerle karşı karşıya getirecek olan Dead by Daylight evreninde olduğu gibi.

Dead by Deadlight şu anda Dungeons and Dragons temalı bir bölümle meşgul. Oyunda Vecna ve yeni haritalar bulunuyor. Bu nedenle, Croft gibi korku dışı bir karakterin eklenmesi şaşırtıcı olmamış. Ayrıca, bu yılın ilerleyen dönemlerinde Castlevania temalı bir bölümün de oyunun parçası olacağı duyuruldu.
Ancak Tomb Raider'un bu çapraz içerik eklentisiyle ilgili bir problem var. Dead by Daylight'daki hayatta kalan karakterler genellikle silahsızdır. Oysa Lara Croft, tabancaları, bıçakları ve yaylarıyla tanınıyor. Silahsız ve korku dolu bir atmosferde Croft'u kontrol etmek ilginç bir deneyim olacak. Tüm meraklıları, bu deneyimi 16 Temmuz'da yaşamaya davet ediyoruz.

Dead by Daylight' ın Tomb Raider eklentisi, oyunculara beklenmedik ve heyecan verici bir deneyim vadederken, Croft'un bu korku dolu dünyada nasıl bir performans sergileyeceği ise şimdiden merak konusu.

Oyun severler, buna ek olarak uzun zamandır istenen Jason'ın hala oyundaki katiller arasına eklenmediğini merak ediyor.