XDefiant Oyunu İçin Geri Sayım Başladı! Yeni Silahlar ve Haritalar Eklendi

Tom Clancy XDefiant Oyunu Ücretsiz Oynanabilen Bir Oyun Geliyor
T om Clancy'nin XDefiant oyunu neredeyse kapımızda! Ubisoft, bu ücretsiz oynanabilen birinci şahıs nişancı oyununu 21 Mayıs'ta Xbox Series X|S, PS5 ve PC için Ubisoft Connect aracılığıyla piyasaya sürüyor. Oyunun geliştiricisi, XDefiant’in resmi ilk sezonunun başlamasından altı hafta önce planlanan oyunun önsezon versiyonunu başlatıyor. Ubisoft, 2021 yılında oyunu duyurmuş ve Tom Clancy evrenindeki diğer oyunlardan da unsurlar içeren bir odaklı silah oyunuyla takım tabanlı maçlar vaat etmişti.

Önsezon, 14 harita, 24 silah ve Ubisoft’un diğer franchise'larından esinlenilmiş beş oynanabilir fraksiyonla beş farklı oyun modu sunacak. Oyuncular, maç başlamadan ve yeniden doğmadan önce fraksiyonlarını seçmeleri gerekecek. Ayrıca, ana ve ikincil silahlarını seçmek zorundalar seçenekleri arasında saldırı tüfeği, makineli tüfek, av tüfeği ve keskin nişancı tüfeği bulunuyor ve bir el bombası. Silahlarını özelleştirmek için namlu ve ağızlık gibi eklentiler ekleyebilecekler.


Her fraksiyon, oyunculara maç devam ederken şarj etmeleri gereken iki aktif beceri, bir pasif güçlendirici ve diğer bir ultra yetenek sunacak. Mevcut fraksiyonlardan biri olan Libertad, iyileşmeye odaklanırken, Cleaners fraksiyonunun üyeleri rakiplerini yakmak için ateş kullanabiliyor. Echelon oyuncuları, gizlilik teknolojileriyle düşman konumlarını ortaya çıkarabilirken, Phantoms fraksiyonunun yetenekleri hasarı engelleyebiliyor. Son fraksiyon olan DedSec, hackleyen oyuncular için.

İlk sezon başladığında, Ubisoft oyununa dört yeni fraksiyon, 12 yeni silah ve 12 yeni harita ekleyecek. Geçtiğimiz yıl paylaşılan Yıl 1 yol haritasına göre, geliştirici oyunun ilk yılında dört mevsim bekliyor ve her biri oyuncuları dahil edecek, yatırım yapmalarını ve oynamaya devam etmelerini sağlayacak yeni içerikler ekleyecek.Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ