Mind Melting Arcade Oyunu Thrasher Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Thrasher Oyunuyla Tanışın Uzay Yılanı ve Psikedelik Macera
O yun geliştiricileri tarafından bir "zihin eriten bir arcade eylem macerası" olarak tanımlanan Thrasher, 25 Temmuz'da Meta Quest ve Apple Vision Pro için piyasaya çıkacak. SteamVR sürümü ise daha sonra yayınlanacak. Thrasher, geçen yıl The Game Awards'da, kabuslara neden olan ritim oyunu Thumper'ın sanatçı ve bestecisi olan Brian Gibson tarafından duyuruldu. Gibson, Thrasher için Rock Band VR ve Fuser gibi oyunlarda çalışmış olan Mike Mandel ile bir araya geldi. Mandel, kodlamadan araştırma ve geliştirmeye kadar birçok alanda çalışmıştır.


Oyuncu, Thrasher'da uzay yılanını kontrol ederek "hareketli jest kontrolleri"yle rahatsız edici manzaralardan geçirmeli ve yolculuğun sonunda bir kozmik bebeğin tanrısını yenmesi için evrimleştirmelidir. Geliştiricilerin şimdiye kadar yayınladığı görüntü ve ipuçlarına dayanarak, oyunun ortamları gerçekten de psikedelik neon renkleri ve geometrik desenleriyle akıl karıştırıcı görünüyor. Uzay yılanının güçleri bile sıradışı Oyuncular, gökkuşağının püskürtüldüğü kurşunlarla patronlara veya renk ve ışığın alevlerinde ortam unsurlarını ezebilirler.

Geliştiriciler, Thrasher'ın "müzik, görseller ve oyunun birleşerek oyuncu için yükseldiğini" belirttiler. Sanal gerçeklik versiyonunun oyun severler için en sürükleyici seçenek olduğu bir gerçek olsa da, Thrasher'ın gelecekte konsollar ve PC için de mevcut olması bekleniyor.

Thrasher'ın piyasaya çıkmasını heyecanla bekliyoruz. Siz de bu etkileyici oyunu denemek için sabırsızlanıyor musunuz?