Reality Şovu Oynamaya Hazır Mısınız? The Crush House Çıkıyor!

The Crush House Korku Unsurlarıyla Dolu Bir Reality Oyunu
O yun geliştiricisi Nerial'ın son oyunu The Crush House, 9 Ağustos'ta piyasaya sürülecek. "Thirst person shooter" olarak nitelendirilen oyun, 1999 yılında geçen bir reality şovunu çekmekle görevli bir kamera kişisini konu alıyor. Oyuncular, 12 potansiyel karakterden dördünü seçerek, bu karakterleri yedi gün boyunca Malibu'da bulunan bir malikâneye yerleştirerek sezonlarını oluşturacak. Oyunun amacı, izleyicileri ekrana kilitleyecek drama, romantizm ve neredeyse şiddet dengesini bulmak. Reigns oyunlarına benzer şekilde, izleyicilerin isteklerine göre oynayarak, şovun reytinglerini yüksek tutmak zorunda olacaklar. Herkesi memnun etmek ise neredeyse imkansız bir görev olacak.

The Crush House, sıradan bir reality şovundan daha fazlasını vaat ediyor gibi görünüyor. Fragmandan da anlaşıldığı üzere, perde arkasında karanlık bir korku unsuru bulunmakta ve oyuncular, malikâneyi gezebilecek, karakterlerle konuşabilecek ve Bravo yapımcısı olma hayallerini gerçekleştirebilecekler. Çünkü herkesin böyle bir hayali var, değil mi? Değil mi?

The Crush House, 9 Ağustos'ta Devolver Digital tarafından PC için piyasaya sürülecek ve Steam'de yakında bir demo yayınlanacak.