Taylor Swift Yeni Albüm Heyecanı Sanat Çalışması ve Sosyal Medya Sürprizleri

Taylor Swift Yeni Albümü Sosyal Medyada ve Threads Sürprizleri
T aylor Swift Hayranlarını Heyecanlandıran Yeni Albüm ve Sosyal Medya Sürprizleri

Popüler pop yıldızı Taylor Swift, Eras Tour kapsamında devam eden konserleriyle adından sıkça söz ettirirken, yeni albümü The Tortured Poets Department ile müzik dünyasına iddialı bir giriş yapıyor. Ancak Taylor'ın etkisi yalnızca müzik sahnesiyle sınırlı kalmıyor son günlerde haberlerde, akış servislerinde ve sosyal medyada karşımıza çıkıyor. Özellikle Threads'de yer alan Taylor Swift etkisi, hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Taylor Swift'in Threads hesabıyla birlikte paylaşacağı ilk gönderi, gece yarısına doğru yayında olacak. İlk paylaşımı yapan şanslı takipçilere, yeni albümünün sanat çalışmasına dayanan özel bir rozet hediye edilecek. Meta, yeni albüm öncesi hayranlarına sürprizler yaparak onları heyecanlandırıyor. Önceki hafta boyunca Swifties için ipuçları ve sürprizleri paylaşan Meta, sosyal ağlar üzerinde Taylor Swift ile ilgili etiketlerde ortaya çıkan parıltılı efektlerle dikkat çekiyor. İlgili gönderileri beğendiğinizde kutlamalı kalpler beliriyor.


Instagram'da, DM'lerin arka planını TPD'nin sanat çalışmasından esinlenilmiş bir görselle değiştirebileceksiniz. Şirket, Taylor'ın Instagram profili üzerindeki geri sayımın sıfırlanacağını ve 2AM ET'te uygulama içi yeni bir sürprizin daha yayınlanacağını duyurdu.

Taylor Swift hayranlarının heyecanla beklediği bu yeni albüm ile birlikte sosyal medya platformlarında yaşanan sürprizler, müzik tutkunlarını adeta büyülemeye devam ediyor. Taylor Swift'in etkisi, sadece müziğiyle değil aynı zamanda sosyal medya etkileşimiyle de kanıtlanıyor. Gözler, gece yarısı paylaşılacak olan Threads gönderisinde ve Instagram'da yapılacak sürprizde olacak.Bu sayede, hem Taylor Swift hayranları hem de sosyal medya kullanıcıları, albüm çıkışını başka hiçbir yerde bulamayacakları özel deneyimlerle kutlayacaklar. Taylor'ın sanatını ve müziğini sevenler için düzenlenen bu etkinlikler, Meta'nın ve Taylor Swift'in hayran kitlesiyle nasıl etkileşime geçtiğinin bir göstergesi niteliğinde.

Siz de Taylor Swift'in yeni albümüne dair yaşanan bu heyecan verici gelişmeleri kaçırmayın, hem yeni müziği hem de sosyal medya sürprizlerini kaçırmayın!Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ