Tales of the Shire Hobbitlerin Huzurlu Yaşamı ve Orta Dünya Maceraları

Tales of the Shire Orta Dünya Hobbitlerle Rahat Bir Macera
T olkien'in Orta Dünya'sında orklar ve Nazgûl'lerle dolu bir dünyada, "rahat" kelimesi ilk akla gelen sıfatlar arasında yer almaz. Ancak, 'Tales of the Shire', Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen, yakın zamanda duyurulan rahat bir yaşam simülasyonu oyunudur. Oyunun duyurulmasının üzerinden birkaç ay geçtikten sonra, geliştirici Weta Workshop (Peter Jackson'ın tüm altı Orta Dünya filminin özel efektlerinde çalışmış olan ekip) ve yayıncı Private Division, yeni bir fragman ile oyunun ilk detaylı bakışını sunmuştur.

Fragman, Hobbitlerin "cesaret ve karanlık zamanlarda gösterdikleri cesur eylemler hakkında öyküler anlatıldığı" ancak bu sefer çok daha ışıltılı geçecek olan bir atmosferde, Bywater'ı keşfederken, ev dekorasyonu yaparken, arkadaşlar edinirken, yemek yaparken, mahsuller yetiştirirken, tabii ki balık tutarken ve daha pek çok şey yaparak zaman geçireceğinizin altını çiziyor. Oyun, Hobbitlerin Shire'da keyifli bir yaşam sürdüğüne dair bir bakış sunuyor. Oyunda kullanılan stilize, çizgi film tarzı sanat tasarımı, Weta Workshop'un projelendirmeye çalıştığı samimi atmosfere katkıda bulunuyor.

Tales of the Shire, bu yılın ilerleyen zamanlarında PC, Nintendo Switch, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarına gelecek.

Bu oyun, Yüzüklerin Efendisi evrenine farklı bir bakış açısı getirerek, oyunculara daha rahat, huzurlu bir deneyim sunmayı hedefliyor. Dünya genelindeki The Lord of the Rings hayranları, bu oyunun Orta Dünya'yı farklı bir açıdan keşfetmelerine ve keyifli zaman geçirmelerine olanak tanıyacak.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ