Stray Oyunu Switch Geliyor Tatil Sezonunda Oyun Severleri Bekleyen Sürpriz!

Stray Nintendo Switch Geliyor! Oyun Hakkında Tüm Detaylar
2 022 yılının favori oyunlarından biri olan Stray, Nintendo Switch için geliyor! Bu oyun, oyuncuların bir portakal renkli bir ev kedisini kontrol ederek distopik bir cyberpunk dünyasını keşfetmelerine izin veriyor. Oyun, bu yıl tatil sezonunda Nintendo'nun konsoluna gelecek.

Oyunun tanıtım fragmanı, BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen iki yıllık oyunda tanıdık sahneleri gösteriyor. Fragmanda, kedi kahraman varilin içinde dolaşıyor, bir robotik düşmanla karşı karşıya geliyor ve nesneleri kenarlardan düşürüyor (tam da kedilerin yapmayı sevdiği şeyler).


Stray Nintendo Switch Geliyor! Oyun Hakkında Tüm Detaylar - 2

Ne yazık ki, oyunun grafik kalitesi, diğer konsollara göre belirgin bir şekilde düşürülmüş gibi görünüyor ancak bu beklenen bir durum. Switch geliştiricileri yedi yıllık sistemle harika işler başarabiliyorlar, ancak mucizevi işler yapamıyorlar.

Stray, 2022 yılında PS5/PS4 ve PC (Steam) için piyasaya sürüldü, ardından geçen yıl bir Xbox'a port edildi. Switch versiyonu, tatil sezonuna denk gelecek şekilde piyasaya sürülecek. Aşağıda duyuru fragmanını izleyebilirsiniz.

Bu heyecan verici gelişme, oyuncuların bu eşsiz dünyayı Nintendo Switch üzerinde keşfetme fırsatı sunacak. Stray'nin benzersiz atmosferi ve oynanışıyla, bu oyunun Switch sahipleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanması bekleniyor. Oyunun çıkışıyla ilgili daha fazla detay için gözlerimizi açık tutmamız gerekecek.