Oyun Severlerin Beklediği Haber Geldi Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor Bu Hafta Game Pass ve EA Play'de!
S evgili Teknoloji Severler,

Heyecan verici bir haberle bir kez daha karşınızdayız! EA'nın Star Wars Jedi serisinin ikinci oyunu bu hafta Game Pass Ultimate, PC Game Pass ve EA Play'de yerini alıyor. 25 Nisan'da raflardaki yerini alacak olan Star Wars Jedi Survivor, geçtiğimiz yılın neredeyse tam bir yıl sonrasında bizlerle buluşuyor. Eğer henüz Cal Kestis'in maceralarına adım atmadıysanız, ilk oyundan başlayarak bu heyecan verici dünyaya adım atabilirsiniz.

Jedi Survivor, önceki oyunun olaylarından beş yıl sonra başlıyor ve Cal, İmparatorluk'a karşı savaşını sürdürüyor. Bu sefer beş farklı ışın kılıcı duruşundan yararlanma imkanınız olacak ve haritalar da Jedi Fallen Order'dan daha geniş olacak (en azından ikinci oyun hızlı seyahat özelliğini içeriyor). Jedi Survivor genellikle olumlu eleştiriler almasına rağmen, PC sürümü başlangıçta kötü performans sergilemişti ki geliştirici Respawn Entertainment bu sorunu güncellemelerle gidermeye çalıştı.


Star Wars Jedi Survivor Bu Hafta Game Pass ve EA Play'de! - 2

Üçüncü bir oyun da yolda fakat bu sefer farklı bir isim yönetecek. İlk iki oyunun yönetmeni Stig Asmussen, kendi stüdyosunu kurmak amacıyla EA'den ayrıldı.

Star Wars hayranları ve oyun tutkunları için heyecan verici bir zaman dilimindeyiz. Oyun dünyasının bu devasa serisindeki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz. Sizleri bu heyecan verici dünyanın içinde tutmaya devam edeceğiz.

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT