Ubisoft Muhteşem Bir Gelişme Just Dance VR - Welcome to Dancity!"

Sosyal Sanal Dünyada Dansın Yeni Adresi Just Dance VR
U bisoft, Meta Quest 2, Meta Quest Pro ve Meta Quest 3 kullanıcıları için heyecan verici bir gelişmeyi duyurdu. 15 Ekim 2024 tarihinde piyasaya sürülecek olan Just Dance VR Welcome to Dancity, sanal gerçeklik oyun ve deneyim kütüphanesine dinamizm katacak. Bu yeni oyun, kişiselleştirilebilir avatarlar ve eğlenceli sosyal etkileşimler sunarak dansseverleri cezbedecek.

Oyun, oyuncuların kendi sanal karakterlerini oluşturabilmelerine olanak tanıyacak. Vücut şekli, yüz ifadesi, cilt rengi, saç ve kıyafet seçimi gibi detayları kişiselleştirme imkanı sunacak olan Just Dance VR, Dancity sosyal etkinlik merkezine katılarak diğer oyuncularla buluşma fırsatı verecek.
Ayrıca oyuncular, oyun içerisinde kendi "apartmanlarında" altı kişiye kadar dans edebilecekleri veya grupla basketbol gibi etkileşimli aktiviteler gerçekleştirebilecekleri bir ortama sahip olacaklar. Oyuncular, arkadaş listelerinde olmasa bile emote etiketleri gönderebilecek ve dansçılarla sesli sohbetler yapabilecekler.

Ubisoft'un tanıttığı 360 derecelik ortamlar ve "iki el skorlama" ile yeni bir oynanış sunacak Welcome to Dancity, lansmana özel 25 hit ve orijinal şarkıyla dans etme imkanı sunacak. Queen'in Don't Stop Me Now, Selena Gomez'in Bad Liar, Nicki Minaj'in Starships ve Carly Rae Jepsen'in Call Me Maybe gibi şarkılar, oyuncuları sanal dans pistine çekecek.Aslında oyun, Pico kulaklıklar için özel olarak geliştirilmişti. Ancak ByteDance'e ait olan şirket, büyük bir iş gücü azaltımı yapınca, Ubisoft yeni bir ortakla (Meta) çalışarak oyunun geliştirilmesine karar verdi.

Bu yeni gelişmelerle birlikte sanal gerçeklik oyun dünyasında büyük bir heyecanın başladığını söylemek mümkün. Just Dance VR Welcome to Dancity, dansseverlerin beklentilerini karşılayacak gibi görünüyor. Takipçiler, 15 Ekim 2024'ü şimdiden takvimlerine işaretlemeye başlayabilirler. Bu heyecan verici oyunun, sanal dans tutkunları için unutulmaz bir deneyim olacağını söylemek şüphesiz.