Sony'un God of War Ragnarok için PC'de Sunacağı Teknolojik Harikalar!

SONY'den Muhteşem Haber God of War Ragnarok PC'ye Geliyor!
S ony son zamanlarda birçok büyük oyununu PC'ye taşıdı ve bir sonraki oyun da God of War Ragnarok olacak. State of Play sunumunun bir parçası olarak Sony, Kratos ve oğlu Atreus'un en son macerasının fragmanını gösterdi ve her zamanki gibi harika gözüküyor. Oyun, PC oyuncuları için kilidi açılmış kare hızları, ultra geniş ekran monitör desteği ve çok daha fazla görsel hile içerecek. Ayrıca, son zamanlarda çıkan Valhalla DLC'si de dahil edilecek. 2018 yeniden canlandırma God of War'ın da birkaç yıl önce PC'ye gelmesi göz önüne alındığında, bu büyük bir sürpriz değil, ancak yolculuğa devam etmek isteyenler tarafından memnuniyetle karşılanacak.

Görsel yükseltmeler açısından, Sony blog'unda doğruladığı üzere, NVIDIA RTX DLSS, AMD FidelityFX Super Resolution ve Intel XeSS'yi tüm ekranlara uyarlama desteği olacak. Ve Sony, geniş ekran desteği konusunda şaka yapmıyor 329 monitörlerle çalışacak.


God of War Ragnarok (ve 2018 öncüsü), Sony'nin son dönemdeki birinci parti stüdyo oyunlarının çoğunda bulunan etkileyici tek kişilik anlatı odaklı havasına sahip klasik girişlerden biridir. Ancak savaş da aynı derecede iyi ve Ragnarok, God of War evrenine birçok yeni dönüş ekliyor. Son birkaç yılın favori oyunlarından biri benim için ve yüksek güçlü PC'lerde oldukça iyi gözükecektir. 19 Eylül'de piyasaya sürülecek ve şimdiden ön sipariş verilebilir.

Bu gelişmelerin ardından PC oyuncuları, bu popüler serinin en yeni oyununu sabırsızlıkla beklemeye başladı. Görsel ve teknolojik yeniliklerle donatılan God of War Ragnarok, 19 Eylül'de piyasaya sürülecek ve şimdiden oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.