Sonos Roam 2 Yenilenmiş Taşınabilir Hoparlör İle Yeniden Tanışın

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller
S onos, bugün sadece kulaklıkları değil, en uygun taşınabilir hoparlörü olan Roam'u da yeniledi. Sonos Roam 2, 2021 öncülüyle aynı ses kalitesine sahip olmasına rağmen, daha akıcı kontroller ve hızlı bir kurulum ile gelirken, fiyatı da 179 dolar olarak belirlendi.

Sonos, Roam 2'nin "orijinal modelle aynı zengin, detaylı ses ve bası" sunduğunu belirtiyor, bu yüzden ilk Roam'un sahipleri yalnızca bazı ince yaşam kalitesi güncellemelerini fark ederler. Bunlardan biri, genellikle insanları yanlış davranışları tetiklemeye yönlendiren, karışık bir güç/uyku/Bluetooth düğmesi hakkında yaygın bir şikayeti çözen ayrı bir güç ve Bluetooth düğmesidir.

Şirket ayrıca Roam 2'nin kurulumunun da daha basit olduğunu belirtiyor. Önceki model, hoparlörü Wi Fi üzerinden kurmanızı gerektirdiğinden, (potansiyel olarak can sıkıcı) ev ağınızla eşleme işleminden geçmeden hızlıca Bluetooth'e bağlanamıyordunuz. Bu, hoparlörü satın aldıktan hemen sonra plajda veya kamp yaparken kullanamadığınız anlamına geliyordu. Roam 2, telefonunuzu veya diğer cihazlarınızı hızlıca Bluetooth üzerinden bağlamanıza izin verir, böylece ev sistemine eşlemek için Wi Fi kurulumuyla uğraşmadan önce günün sonunda kullanabilirsiniz.


Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller - 2

Diğer birçok alanıyla orijinalinden aynı görünen Roam 2, hoparlörün geri kalanıyla aynı gibi görünüyor. Sağlam 10 saatlik pil ömrü, IP67 toz ve su direncine sahip olması ve otomatik Trueplay ayarıyla sesi herhangi bir mekânın akustiğine göre ayarlaması gibi özelliklerini taşımaya devam ediyor.

Ses kalitesi konusunda orijinal modelin ses profilinden memnun kaldı. "Neyse ki, bu kadar küçük bir boyuttan beklenenden daha iyi ses veriyor," diye yazdı. "Roam, tek bir sürücü yerine bir tweeter ve bir mid woofer içeriyor ve bu da onun nispeten küçük bir hoparlörden beklenenden daha fazla basa sahip olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, maksimum ses seviyesinde bozulma olmuyor veya aşırı düşük sesli bir hal almıyor, bu da bu kadar küçük bir hoparlör için bir sürpriz. Ses kalitesi ses aralığının tümünde tutarlı kalıyor." Yeni modelden de aynısını bekleyebilirsiniz.


Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller - 3

Sonos Roam 2'yi bugün şirketin web sitesi ve Amazon, Best Buy gibi perakende ortaklarından sipariş edebilirsiniz. 179 dolarlık hoparlör, siyah, beyaz, zeytin, günbatımı (turuncu kırmızı tonları) ve dalga (hafif gri tonlu mavi) renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Bu yeniliklerle, Sonos’un taşınabilir hoparlör serisi daha da çekici hale geliyor. Roam 2'nin ince ayarlanmış kontrol seçenekleri, hızlı kurulumu ve mükemmel ses kalitesi ile kullanıcılar, taşınabilir bir hoparlörden beklediklerinden çok daha fazlasını bulacak gibi görünüyor.


Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller - 4

Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ