Sleight of Hand Doğaüstü Kart Fırlatma Oyunu | Yeni Oyun Duyurusu

Sleight of Hand Okült Noir Oyununda Lady Luck Coven Savaşı
F ramed yapımcısı Joshua Briggs, gizemli bir oyunla tekrar karşımızda ve bu sefer üstüne bir de doğaüstü bir öğe eklenmiş. RiffRaff Games, yakında çıkacak olan Sleight of Hand'in duyurusunu yaptı. Bu "üçüncü şahıs kart fırlatma okült noir gizlilik simülasyonu" tanımı yalnızca başlı başına bizi çok meraklandırdı.

Sleight of Hand, eski bir okült dedektifi olan Lady Luck'ı takip etmekte. Onun görevi eski coven'ını bulup alt etmek. Evet, heyecan verici bir şekilde, bir kadın noir kahramanı ve Steeple City'e lanetli bir desteyle (sol elini son gördüğünde diğer cadılarıyla savaşırken kaybettiği için gerekli) geliyor. Her kartın farklı bir yeteneği var, örneğin Hex kartı, gizli bir düşmana yapışır ve Peekaboo kartı, onları görünür kılar. Başka bir kullanışlı kart olan Chain Smoker kartının birçok düşmanın kaderini birbirine bağladığı ve Lady Luck'ın hepsini bir kartla durdurmasına izin verdiği söyleniyor.

Oyun mekaniği ayrıca gizli geçitleri kullanmak için bulmacaları çözmeyi ve coven üyelerini sorgulamayı da içeriyor, hepsi lideri bulma umuduyla. Sleight of Hand'in tamamı, Lady Luck'ın kendini tekrar tehlikeye atma nedeni olarak oldukça anlaşılır bir şekilde o da geriye kalan faturaları ve eski borçları ödemek zorunda. Lady Luck, Metal Gear Solid'un Meryl Silverburgh'ü olarak tanıyabileceğiniz Debi Mae West tarafından seslendiriliyor ve 2025 yılında Steam üzerinden ve Xbox Series X|S ve Windows PC için lansman günü Game Pass ile piyasaya sürülecek.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT