Yeni Fallout 76 Genişlemesi Skyline Valley ile Shenandoah'a Yolculuk!

Skyline Valley Fallout 76'da Yepyeni Maceralara Hazır mısınız?
M icrosoft ve Bethesda için kaçırılmış bir fırsat gibi görünüyordu çünkü TV uyarlamasının başarısını değerlendirebilmek adına yeni bir Fallout oyunu hazır olmalıydı. Ancak en azından Bethesda, Fallout 76'yı elinde tutuyor ve çok oyunculu RPG'nin en son genişlemesi birkaç gün sonra piyasaya sürülecek.
Yayıncı, Pazar günü Xbox Oyunlar Bayramı'nda Skyline Valley genişlemesini duyurdu. DLC, haritayı ilk kez Shenandoah adı verilen yeni bir bölgeye genişletiyor. Televizyon maratonu temasıyla hazırlanan fragman, sizin için nelerin hazırlandığına dair bir bakış sunuyor. Örneğin, Vault 63'ün kalıntılarını keşfedebilecek ve burada yaşayanların ne olduğunu bulmaya çalışabileceksiniz. Beklendiği gibi, başa çıkmanız gereken Ghouls'lar da olacak. Fragman, erken gelecek yıl Ghoul olarak oynayabileceğinizi müjdeleyen bir sıcak ipucuyla son buluyor.

Fallout 76, zor bir başlangıç yapmış olsa da, her anlama göre zamanla çok daha iyi hale gelmiş (diğer bazı Bethesda oyunlarıyla aynı izleri takip ediyor). Prime Video şovunun ardından oyuncularda büyük bir artış yaşandığı gibi, diğer Fallout başlıkları gibi. Sadece Steam'de, Mart ayında 5.975 olan ortalama eş zamanlı oyuncu sayısı, Nisan ayında 25.673'e neredeyse beş kat arttı.Oyunu seven yeni ve geri dönen oyuncu sayısı göz önüne alındığında, görmek ve yapmak için daha fazla şeylerin uzun süre beklemeyecek olması sevindirici. Tüm platformlardaki Fallout 76 oyuncuları için ücretsiz olan Skyline Valley, 12 Haziran'da piyasaya çıkacak.

Bu yeni genişleme paketiyle Fallout 76 oyuncularının heyecanını arttırmak için sabırsızlanıyoruz. Belirtilen tüm detaylar için bizi takip etmeye devam edin!