Simpler Times Steam'de! Huzur Veren Oyun Deneyimi Şimdi Satışta

Simpler Times Lo fi Müzikler ve Yatak Odası Keşifleri
S impler Times adlı oyun, sıcak bir yaz gününde bal gibi tatlı olan, şimdi piyasada. Bu oyun, son derece rahatlatıcı bir yatak odası ortamında geçen yavaş tempolu bir keşif oyunu olup, keşfedilecek ömür boyu anılar ve huzur veren lo fi müziklerle dolu bir soundtrack'e sahip.

Oyun, dört mevsim boyunca geçen bir hikayeyi konu alıyor. Ana karakter Tania, çocukluk yatak odasını temizlerken ve hayatına geri dönüp baktığı sırada geçmişine dalıyor. Odası oldukça kompakt geniş bir koy penceresi, bir masa, bir yatak ve oyunun soundtrack'ini kontrol eden bir plakçalar var. Oyuncular, lo fi ritimleri sürdürebilmek için fiziksel olarak plakları değiştirmek zorundalar plakları çıkartmak, yeni plak seçmek, kolu sağa sola hareket ettirmek, iğneyi indirmek. Bu süreç, geri kalan oyun gibi meditatif ve ödüllendirici bir deneyim sunuyor.
Taşınabilirlik ve yayıncılık işini yapan bağımsız stüdyo stoneskip ve yayıncı iam8bit, Simpler Times'ın sürpriz lansmanını Sokak Oyunları Festivali'nin bir parçası olan Day of the Devs vitrininde duyurdu. Geçen yılki festivalde oyunun demosunu oynadık ve oyunun tüm gösterinin en huzurlu oyunu olduğunu keşfettik.


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ