Sevimli Kedi Simülasyonu Little Kitty, Big City Fırsatını Kaçırmayın

Sevimli Kedi Simülasyonu Little Kitty Big City | Oyun
Y epyeni Bir Oyun Little Kitty Big City!

Son yıllarda kedi temalı oyunlara olan ilgi gittikçe artıyor. Stray’in devasa başarısından sonra, dünya başka büyük bir kedi oyunuyla çırpınıyordu ve nihayet dileklerimiz duyuldu. Sıcacık kedi simülasyon oyunu Little Kitty, Big City, 9 Mayıs'ta Switch, Xbox One, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden PC için indirilmeye sunulacak. Oyunun fiyatı 25 dolar ve ön siparişler şu anda alınabiliyor. Switch sahipleri için ise şu an geçerli %10’luk bir indirim bulunuyor. Aynı zamanda oyun, Game Pass üyeleri için yayınlandığı gün oynanabilir olacak.


Oyunun son fragmanı, Nintendo'nun en son düzenlediği Indie World Showcase etkinliğinde de yayınlandı. Oyun oldukça sevimli görünüyor. Oyuncular, kedinin gözünden Japon esintili bir şehri keşfederken, tüm dünyada eğlenceli anlar yaşayacaklar. Kostüm giyme özgürlüğü, şehirde keşfe çıkma ve haylazlık yapma fırsatı sunan oyunun kucak açtığı "mini açık dünya" kavramı, kesinlikle göz kamaştırıyor. Kedilerin beyninde neler olup bittiğini asla tam anlayamayabiliriz çünkü onlar zaten uzaylılar, ancak bu oyun en azından onların dünyasında biraz vakit geçirebileceğimiz anlamına geliyor.Oyunun geliştiricisi Double Dagger Studio adındaki bir firma ve firma, Valve'de neredeyse iki on yıl boyunca işinde ustalaşan deneyimli oyun tasarımcısı Matt T. Wood tarafından kuruldu. Kendisi, Left 4 Dead, Portal 2 ve CSGO gibi kedi simülasyon oyununa hiç benzemeyen pek çok oyun üzerinde çalışmış. Fakat Little Kitty, Big City, savaş içermiyor ve klasik hikayeler olan Alice Harikalar Diyarında ve Oz Büyücüsü’ne benzetiliyor.

Bu sıcak ve sevimli oyun, oyunculara farklı bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Little Kitty, Big City'nin çıkışı merakla beklenirken, kedi severlerin ve oyun tutkunlarının heyecanla beklediği kesin. Oyun severlerin kedi dostu bir serüvene hazır olmaları gerekiyor!

Siz de bu muhteşem oyunun heyecanına ortak olmaya ne dersiniz?Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ