Yeni Katlanabilir Modelleri Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6

Samsung Yeni Katlanabilir Telefonları Sızan Bilgiler!
S amsung'un yeni nesil katlanabilir telefonları, Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6'nın renderleri sızdırıldı. OnLeaks ve Smartprix'ten gelen bilgilere göre, Z Fold 6 daha köşeli bir tasarıma sahip olacak. Yeni model, daha keskin ekran ve gövde köşeleriyle dikkat çekecek. Yapılan ölçümlere göre, Z Fold 6, önceki modele göre 1.4 mm daha kısa ve 2.6 mm daha geniş olacak. Ancak cihazın kasasının kalınlığı hakkında net bir bilgi bulunmamakla birlikte, bu yılın trendi olan düz kenarlar, telefonun daha kitap benzeri bir görünüme sahip olmasını sağlayacak.

Arkada üç kamera, ön kapak ekranında delik içinde yer alan bir kamera ve iç kısımda ekran altı kamera bulunacak. Z Fold'un rekabetle adımını tutabilmesi için büyük bir batarya güncellemesi yapması bekleniyor. Önceki modelin 4400 mAh bataryasına karşılık, rakiplerinin 5000 mAh bataryaya sahip olması, Samsung'un bu alanda gelişme göstermesi gerektiğini ortaya koyuyor.

Öte yandan WinFuture'dan Roland Quandt'ın iddiasına göre Samsung, bu yıl iki büyük formatlı katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. İkinci modelin "Galaxy Z Fold 6 Ultra" olacağı konuşulurken, bu modelin ne gibi ekstralarla gelmesi bekleniyor, henüz netlik kazanmış değil.

Diğer taraftan Z Flip 6'nın tasarımı neredeyse geçen yılın modeliyle aynı olacak ancak 7.4 mm kalınlığa sahip olacak. Yeni nesil flip telefonların dezavantajlarından biri olan menteşenin telefonun ortasında bulunması, batarya konumunu kısıtlıyor. Ancak daha kalın bir gövde, daha büyük bir batarya kapasitesine sahip olacak demek. Samsung'un bu değişikliklerle nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.

Samsung'un Temmuz ayında düzenleyeceği etkinlikte, Galaxy Ring akıllı yüzüğü ve yeni katlanabilir telefonların tanıtılması bekleniyor.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ