Samsung Galaxy AI Etkinliği 2024 Paris Unpacked Merakla Bekleniyor!

Samsung Unpacked 2024 Paris Yeni Nesil Galaxy AI Tanıtımı!
S amsung'un 10 Temmuz'da düzenleyeceği Unpacked etkinliği, heyecanla bekleniyor. Şirketin başkent Paris'te gerçekleştireceği etkinlik, bu yılki ikinci büyük tanıtımı olacak. Samsung'un Ocak ayındaki Galaxy S24 tanıtımının ardından, şimdi sıra farklı bir heyecana dönüşecek.

Samsung'un daveti, "Galaxy AI'nın yeni nesli ve büyüyen Galaxy ekosistemi"ne dair ipuçları taşıyor. Davet, kenti trend belirleyici bir konum olarak nitelendirerek, "en son keskin teknoloji yeniliklerimizin tanıtımı için mükemmel bir arka plan" olarak tanımlıyor. Ocak ayındaki Unpacked etkinliği San Jose'da gerçekleştirilmişti ve yapay zeka özelliklerini tanıtmak için ideal bir konumdu. Belki de Paris, moda ile ilgili bir şeylerin sahne alacağı bir zemin olacak.


Samsung Unpacked 2024 Paris Yeni Nesil Galaxy AI Tanıtımı! - 2

Paris aynı zamanda 2024 Yaz Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacak ve Samsung da bu organizasyonun bir sponsoru olacak. Bu nedenle, Galaxy S serisinin Olimpiyat temalı özel sürümleri gibi potansiyel tanıtımlar için hazırlıklı olmakta fayda var.

Samsung, zaten bir mahkeme dosyasında Galaxy Ring'in "bu yılın Ağustos ayında veya çevresinde" ABD'ye geleceğini açıklamıştı. Bu durum, yaklaşan giyilebilir teknoloji ürününün piyasaya sürülmesiyle ilgili detayların neredeyse kaçınılmaz olduğunu gösteriyor. (Şirket, bu ay Oura'ya dava açarak, bu gelişen start up'ın kendi dava açmasını engellemeye çalıştı.)

Giyilebilir ürünlerin yanı sıra, katlanabilir telefonlar da genellikle Samsung'un yaz Unpacked etkinliklerinde ön planda oluyor. Bu iddiayı destekleyen bir başka kaynak olan SamMobile, Nisan ayında etkinliğin tarihini ve yerini doğru bir şekilde bildirmişti. Blog ayrıca etkinlikte Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6'nın yanı sıra yeni kulaklık ve Galaxy Ring hakkında daha fazla bilginin de paylaşılacağını iddia etti.Şirket, yeni cihazları şimdiden bekleyen ABD'li müşterilere özel bir bonus sunuyor. Bugünden itibaren 10 Temmuz'a kadar Samsung'un web sitesi veya Shop Samsung uygulaması aracılığıyla yaklaşan bir cihazı rezerve ederseniz, ön siparişiniz için 50 dolarlık bir Samsung Kredisi hediye edilecek. Rezervasyon siparişleri ayrıca, 5.000 dolarlık Samsung Kredisi kazanma şansı sunan bir çekilişe de dahil edilecek.

Samsung, yaz Unpacked etkinliğini YouTube kanalında, ana web sitesinde ve Haber Merkezi'nde canlı yayınlayacak. Etkinlik, 10 Temmuz' da başlayacak.