Kristal Netlikte Görüntü Samsung DU9000 Televizyon İncelemesi

Samsung 98 İnç Televizyon Modeli DU9000 İncelemesi
S amsung'un 98 İnçlik Yeni Televizyon Modeli DU9000

Teknoloji devi Samsung, CES etkinliğinde duyurduğu 98 inçlik Crystal UHD (DU9000) televizyon modelinin detaylarını paylaştı. Bu dev ekran, bugünden itibaren şirketin kendi web mağazasında ve belirli perakendecilerde 4.000 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

DU9000'un yapay zeka destekli özelliği sayesinde, büyük ekranın görüntü kalitesi optimize ediliyor. Genellikle ekranlar büyüdükçe pikseller de büyür, ancak Samsung'un Supersize Picture Enhancer teknolojisi sayesinde piksel bozulmalarını azaltarak keskinlik arttırılıyor ve görüntüdeki gürültüler en aza indiriliyor.


Bu modelin diğer özellikleri arasında 4K iyileştirme, PurColor (görüntü kalitesini artırmak için ek bir işlem tabakası ekleyen), ve HDR bulunuyor. Ayrıca, Motion Xcelerator fonksiyonu ve 120Hz'ye kadar yenileme hızı, oyun deneyimlerini akıcı hale getiriyor ve Xbox Cloud Gaming ve Amazon Luna gibi platformlardan oyun yayını yapabilmeyi mümkün kılıyor. AI Auto Game Mode, Mini Map Auto Detection ve Virtual Aim Point gibi oyun odaklı özellikler de dikkat çekiyor.Eğer 98 inçlik bir televizyonun küçük bir oturma odası için fazla olabileceğinden endişe ediyorsanız, Samsung bu konuda sizi rahatlatmak istiyor. Şirket, 98 inçlik bir televizyon için önerilen izleme mesafesinin altı ile on iki fit arasında olduğunu iddia ediyor. DU9000, Samsung'un Neo QLED 8K, Neo QLED 4K ve QLED 4K panelli diğer 98 inçlik televizyon modellerine katılıyor.


Bu yeni duyurulan televizyon modeli, büyüklüğü ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Güncel teknoloji haberleri ve ürün incelemeleri için bizi takip etmeye devam edin.Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT