Project Hail Mary Filmi 20 Mart 2026 Vizyona Giriyor | Ryan Gosling Başrolde

Ryan Gosling'li Project Hail Mary Filmi 2026'da Vizyonda
A mazon MGM Stüdyoları, yaklaşık iki yıl içinde vizyona girecek olan "Project Hail Mary" filmi için heyecan verici bir tarih belirledi. Andy Weir'in aynı adlı romanından uyarlanacak olan film, 20 Mart 2026'da seyirciyle buluşacak. Başrollerde, yetenekli oyuncu Ryan Gosling'in yer alacağı projenin yönetmen koltuğunda ise Phil Lord ve Christopher Miller ikilisi oturacak.

Phil Lord ve Christopher Miller, The Lego Movie ve Solo A Star Wars Story gibi başarılı yapımlarıyla tanınıyor. Senaryo ise Drew Goddard'a ait. Goddard, Buffy the Vampire Slayer ve Lost gibi TV dizilerinin ardından sinema dünyasına adım atmış ve Cabin in the Woods gibi ikonik bir yapımın yönetmenliğini üstlenmişti.

Andy Weir ise daha önce The Martian kitabıyla büyük beğeni toplamış, ardından aynı adla bir film uyarlaması yapılmıştı. Project Hail Mary ise daha fantastik bir konuyla karşımıza çıkacak insanlığın kaderi bu kez bir astronotun değil, tüm dünyanın ellerinde olacak. Ayrıca The Martian'ta olduğu gibi bilime dayalı çözümler ve esprili diyaloglarla dolu bir yapım olması bekleniyor.

2026 yılında pek çok büyük yapımın vizyona gireceği görülüyor. The Mandalorian & Grogu, Rey Skywalker filmi, The Super Mario Bros. Movie'nin devam filmi, Toy Story 5, The Batman Part II ve iddiaya göre Avengers The Kang Dynasty gibi yapımlar da 2026 yılında izleyicilerle buluşacak.

Bu heyecan verici gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz. Unutmayın, detaylı bilgilere ulaşmak için Andy Weir'in yazısını ziyaret edebilirsiniz.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ