Alev Püskürten Robot Köpek Thermonator ile Yeni Teknoloji Harikası

Robot Köpek Thermonator İşlevsellikte Sınır Tanımayan Teknoloji
O hio merkezli Throwflame firmasının geçtiğimiz yaz duyurduğu alev püskürtme özelliğine sahip robot köpeğin siparişini vermek isteyenler için beklenen gün sonunda geldi. Thermonator, Throwflame'in "ilk kez alev püskürten robot köpek" olarak tanıttığı ürün, artık satışa sunuldu. Peki fiyatı ne, derseniz 9,420 dolar yani vergiler hariç 308.880 TL


 


Robot Köpek Thermonator İşlevsellikte Sınır Tanımayan Teknoloji - 2Thermonator, arkasına monte edilmiş bir ARC alev püskürtücü ile çalışan dört ayaklı bir robot. Benzin veya napalm ile çalışabilen robot, bir saatlik pil ömrü, 30 fitlik alev püskürtme menzili ve Wi Fi ile Bluetooth bağlantısı ile akıllı telefon aracılığıyla uzaktan kontrol edilebiliyor. Ayrıca haritalama ve engel önleme için LIDAR sensörü, lazer işaretçisi ve yerleşik bir kamera aracılığıyla birinci şahıs görüşü (FPV) navigasyonunu içeriyor. Ürün, yalnızca başlangıç ​​konfigürasyonunda 1,600 dolar yani vergiler hariç 52.000 TL olarak satılan Unitree Go2 robot dört ayaklı bir versiyonunu entegre ettiği görünüyor.


Robot Köpek Thermonator İşlevsellikte Sınır Tanımayan Teknoloji - 3

Firma, yeni robotun muhtemel kullanım alanlarını "yangın kontrolü ve önlenmesi," "tarımsal yönetim," "ekolojik koruma," "kar ve buz temizliği," ve "eğlence ve özel efektler" olarak sıralıyor. Ancak en çok, gerçek dünya senaryolarında çeşitli şeyleri ateşe vermek için kullanılıyor.


Robot Köpek Thermonator İşlevsellikte Sınır Tanımayan Teknoloji - 4

Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ