MLB The Show 24 Yenilik Kadın Oyunculara Özel Mod Eklendi

Road to the Show Modu İle Kadın Oyuncuların Kariyer Yolu
M LB The Show'un bu yılki sürümüne artık sadece birkaç hafta kaldı ve Sony'nin San Diego Stüdyosu, neler bekleyebileceğimize dair daha fazla bilgi verdi. Serinin ilk kez, Road to the Show modunda kadın beyzbol oyuncuları oluşturup oynamanız mümkün olacak.

Road to the Show Women Pave Their Way'de, profesyonel bir kadın beyzbol oyuncusu olarak kariyerinizi oluşturabileceğiniz özel bir hikaye olacak. Bu mod, Road to the Show'un tüm standart özelliklerini içermesinin yanı sıra, bir arkadaş karakteri ve "kadınlara özgü, profesyonel beyzbolda gelişen ömür boyu bir dostluk hikayesini" tasvir edecek, bir PlayStation Blog gönderisine göre.

Kariyer yolunuz her oynayışınızda farklı olabilir. San Diego Studio, oyunun bu yeni eklemesine bağlı olarak yeni yorumlar, MLB Network bölümleri ve diğer özellikler ekledi.

Son birkaç yılda FIFA (şimdi EA Sports FC olarak), NHL serisi ve NBA 2K gibi diğer büyük spor oyunları kadın oyuncular eklediler. MLB The Show'un onlara katılmasını görmek güzel.

Ayrıca, MLB The Show 24, Negro Ligleri Baseball Müzesi ile ortaklık kapsamında Negro Ligleri'nden hikayeleri sergilemeye devam edecek. Serinin en yeni sürümü, kendi hikayesi olan 10 yeni Negro Ligleri Efsanesi içerecek. Bu oyunculardan biri, liglerde tam zamanlı oynayan ilk kadın olan Toni Stone da bulunuyor.

Bu arada, Sony tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyun olmasına rağmen MLB The Show, çıkış tarihinde Game Pass'e gelecek tuhaf bir durumda kalacak. Aboneler, 19 Mart'tan itibaren Xbox konsolları ve buluttan MLB The Show 24'ü ek bir ücret ödemeden oynayabilecekler.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ