Resident Evil 4 iPhone 15 Pro'ya Özel Oyun Deneyimi

Resident Evil 4 Yeni Oyunun iPhone 15 Pro'da Oynanabilirliği
A pple'ın iPhone 15 Pro için hedeflediği AAA oyun deneyimi, bu hafta hem bir piyasaya sürülme hem de bir ertelemeyle karşılaştı. Eylül ayında iPhone 15 Pro'yu tanıttığında, Apple cihazın AAA oyun kapasitesini övdü ve üç oyunu vitrine çıkardı Resident Evil 4 yeniden yapımı, Death Stranding ve Assassin's Creed Mirage. Tümü iOS'a gelecek ve oynamak için bir iPhone 15 Pro gerekecekti.

Resident Evil 4, ücretsiz indirilebilir, ancak tam deneyimi kilidini açmak genellikle 60 $ 'a mal olacaktı, ki bu mobil oyunlar için alışılmadık bir yüksek fiyat ancak konsol ve PC'lerde bu üretim değerine sahip oyunlar için standart bir fiyatlandırmadır. Yayıncı Capcom, tam oyun yükseltmesini 17 Ocak tarihine kadar% 50 indirimli olarak sunarak fiyatı 30 $ 'a çekti. Bu, bu kadar yeni bir oyun için kötü değil, ancak Capcom'un zamanla iOS oyunlarını oynanabilir ve desteklenebilir tutma konusunda korkunç bir sicili olduğunu belirtmek önemli.

Oyun, iOS 17 veya sonrasını ve A17 Pro çip veya sonrasını gerektiriyor. iPad için iPadOS 17 ve M1 çip veya sonrasına ihtiyacınız olacak. Mac sürümü de M1 veya sonrasını gerektirir ve sadece macOS 13'te çalışır.

Peki, Resident Evil 4 oynanabilir mi?

Resident Evil 4, son zamanlarda iPhone ve Mac'te yayınlanan franchise'ın ikinci büyük bütçeli oyunu. Resident Evil Village ise bir süre önce piyasaya sürülmüştü. Village, iPhone 15 Pro'nun A17 çipinde mümkün olan şeyin bir teknik vitrini gibi çalıştı, ancak biraz sorunluydu. Kötü şekilde uygulanmış dokunmatik kontrolleri ve açıklanmamış grafik seçenekleriyle geldi.

Neyse ki, Resident Evil 4 ise konsol tarzı bir yaklaşıma sahip. Oyun, 30 fps'yi hedefliyor ancak bu hızı tutamıyor. Ayrıca düşünceyle uygulanmış dokunmatik kontrolleri yok. Ancak Backbone tarzı bir mobil kontrolcünüz varsa veya konsol kontrolcünüzü senkronize etmek isterseniz oldukça oynanabilir ve görsel olarak oldukça iyi görünüyor bir iPhone oyunundan bekleyebileceğinizden yaklaşık olarak PlayStation 4 veya hatta PS4 Pro'ya benziyor, ancak PlayStation 5 veya yüksek kaliteli bir PC değil.

Oyunu oynamak için ideal bir yol olmasa da, doğru donanıma sahipseniz iPhone'unuzla Nintendo Switch'te modern bir AAA oyun oynamak genellikle daha iyi bir deneyim olduğunu savunabilirsiniz.

Görsel Capcom

Yukarıdaki bilgilere dayanarak, bu haftaki Apple iPhone 15 Pro'ya ilişkin AAA oyun deneyiminin güncel durumu hakkında bilgi sahibi olduk. Herkesi bu deneyimi denemeye ve kendi gözleriyle görmeye davet ediyoruz.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ