Ps Plus Yeni Oyunlar Dave the Diver ve Tales of Kenzera Zau

PS Plus Üyelere Müjde Yeni Oyunlar Sürpriz İçerikler Geliyor
P layStation Plus Üyelerine İki Yeni Oyun Geliyor Dave the Diver ve Tales of Kenzera Zau

Sony tarafından yapılan duyuruya göre, PlayStation Plus üyeleri 16 Nisan'dan itibaren Dave the Diver'e ücretsiz olarak erişebilecekler. Eğer henüz bu deniz altı macera ve restoran simülasyonu hakkında kararsızsanız, bu oyunu ekstra bir maliyet olmadan deneyebileceğiniz harika bir fırsat olacak. Tabii ki bu fırsattan yararlanabilmek için PlayStation Plus üyeliğinizin aktif olması gerekmekte.

Dave the Diver, gündüz keşif yaptığınız, balık avladığınız, köpekbalıklarıyla mücadele ettiğiniz ve sırları çözdüğünüz sürekli değişen bir okyanusu keşfettiğiniz bağımlılık yaratan bir oyundan oluşuyor. Daha derine indikçe, işler daha da garip hale geliyor. Gece olduğunda ise eylem, bir sushi restoranına kayıyor. Personel tutuyor, menü planlıyor ve misafirlere hizmet veriyorsunuz. Bu, bir yönetim simülasyonu ve bir arcade oyununun birleşimi gibi ve hepsi bir arada, klasik Tapper oyununu hatırlatan tempolu bir oyun deneyimi sunuyor. İki oyun mekaniği, böylesine farklı olmalarına rağmen ilginç bir şekilde bir araya geliyor. Bu, sanki deniz keşifini temsil eden fıstık ezmesi ve sushi yapmayı temsil eden jöle olarak düşünülebilir.

Dave the Diver ayrıca oldukça komik bir oyun. Deniz altında ve üstünde birçok garip karakterle karşılaşıyorsunuz. Kısacası, off marka Jason Voorhees, velociraptor ve ninja gibi karakterlerle garson ve yardımcı aşçı olarak işe alabiliyorsunuz. Bu nedenle, 2023'ün en iyi oyunları listemize girmeyi başarmış durumda.

PS5 kullanıcıları için ise oyun, konsola uygun hafif iyileştirmeler ile geliyor. DualSense kontrol cihazlarının adaptif tetikleyicilerini kullanan bir haptic geri bildirim özelliğine sahip olacak. Ayrıca Mayıs ayında Godzilla tabanlı DLC (İndirilebilir İçerik) gelecek ve "derinliklerde daha da büyük tehditlerin" olacağı vaad ediliyor. Oyun şu anda Nintendo Switch ve PC için mevcut olsa da, Xbox kataloğunda henüz yer almıyor.

Dave the Diver'ın yanı sıra PS Plus üyelerine başka bir sürpriz de geliyor. Sony, aksiyon macera oyunu Tales of Kenzera Zau'nun 23 Nisan itibarıyla PlayStation Plus üyeleri için özel olarak erişime açılacağını duyurdu.

Beklenen bu oyunlarla beraber PlayStation Plus üyeleri, heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayacak gibi görünüyor.

Bu gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz. Haberlerimizi kaçırmamak için bizi takipte kalın!


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ