Sony PS Plus Premium Aboneleri için Gelen Yepyeni Oyun Listesi

PS Plus Kataloğuna Yeni Oyunlar! Yeni Oyunlarla Dolu Liste
P S Plus Kataloğuna Gelen Yeni Oyunlar

Sony, PS Plus Kataloğu için Extra ve Premium abonelerine sunulan yeni oyunları duyurdu. Bu sefer, üç oyun aynı gün PlayStation konsollarında çıkış yapacakları gün hizmete girecek. Daha önceden harika bir oyuncu olan Dave the Diver'ın (16 Nisan) ve Tales of Kenzera Zau'nun (23 Nisan) abonelik servisine ulaşacağı duyurulmuştu. Şimdiyse, göz alıcı oyun Animal Well'in 9 Mayıs'ta bu oyunlara katılacağı ortaya çıktı.

Bu yandan, yan kaydırmalı platform oyunu olan Animal Well, YouTuber Dunkey'nin yayın markası Bigmode'un ilk oyunu. Tek başına geliştirici Billy Basso, oyuncuların keşfetmek için bir dolu sır barındıran bu dikkat çekici oyunu yapmak için yedi yıl harcadı. Animal Well, PS5'in yanı sıra Switch ve PC'ye de geliyor.

PS Plus'a çıkış günlerinde hizmete giren oyunlar pek azdır, ancak bu strateji başarılı olabilmektedir. Humanity, Stray, Teardown ve Tchia gibi mükemmel oyunların hepsi abonelik servisinde çıkış yapmıştır. Daha gerilere gidersek, Rocket League ve Fall Guys gibi oyunlar da PS Plus'a giriş yapmış ve bu oyunlar büyük başarılara imza atmıştır, tabii ki çok oyunculu oyun olmalarının da avantajı vardı. Farklı bir platformda ise bu yıl Palworld (yani silahlı Pokémon oyunu) büyük bir viral etki yarattı, bunun bir kısmı da çıkış gününde Game Pass'e gelmesinden kaynaklandı.

16 Nisan'da PS Plus Kataloğuna girecek diğer oyunlar şunlardır çok oyunculu parti oyunu Oddballers (PS4), Construction Simulator (PS4, PS5), The Crew 2 (PS4), Hint mitolojisinden esinlenen aksiyon macera oyunu Raji An Ancient Epic (PS4, PS5), Lego Ninjago Movie Videogame (PS4), Nour Play With Your Food (PS4, PS5), Deliver Us Mars (PS4, PS5), Lego Marvel’s Avengers (PS4), Miasma Chronicles (PS5) ve Stray Blade (PS5).

PS Plus Premium aboneliği olanlar, Classics koleksiyonu aracılığıyla birkaç ek oyunu deneyimleme şansına sahip olacaklar. Orijinal PlayStation sürümleri Alone in the Dark The New Nightmare, Star Wars Rebel Assault II The Hidden Empire ve MediEvil, gelecek hafta kataloga girecek.

Yeni oyunlar ve yeniliklerle dolu bu liste, oyun tutkunları için heyecan verici bir döneme işaret ediyor. PS Plus aboneleri, bu oyunların keyfini çıkarmak için sabırsızlanıyor. Yeni oyunların yanı sıra, dostlarla keyifli anlar yaşatmayı vaat eden çok oyunculu oyunlar da göz kamaştırıcı bir deneyim sunuyor.

Oyun dünyasının hızla geliştiği bu dönemde, PS Plus aboneleri için gelecekte nelerin beklediğini merakla bekliyoruz. Yeni oyunların getirdiği heyecanla, oyun severlerin bu gelişmelere odaklanarak, unutulmaz deneyimler yaşayacaklarına şüphe yok.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT