Sony Days of Play İndirimleri PlayStation 5 ve PS VR2 için Çılgın Fırsatlar!

PS Plus Haziranda Neler Var? VR2 Başlıkları Kapsamlı Oyunlar
S ony, Haziran ayında PlayStation Plus üyelerine sunacağı oyunların listesini açıkladı. Bu kez, oyuncular Premium plan kapsamında PS VR2 başlıklarına erişim sağlayabilecekler.

İlk olarak, tüm seviyelerdeki aboneler 4 Haziran'dan itibaren SpongeBob Squarepants The Cosmic Shake, Streets of Rage 4 ve sağlam bir güreş oyunu olan AEW Fight Forever oyunlarını talep edebilecek ve PS Plus üyelikleri aktif olduğu sürece erişimlerini koruyabilecekler. Premium plana sahip ve PS VR2 başlığını kullananlar ise 6 Haziran'dan itibaren Ghostbusters Rise of the Ghost Lord, Walkabout Mini Golf, Synth Riders, Before Your Eyes ve The Walking Dead Saints & Sinners Chapters 1 & 2 oyunlarını ek bir ücret ödemeden oynayabilecekler. Premium üyeler ayrıca 11 Haziran'dan itibaren PS2 oyunları Tomb Raider Legend, Star Wars The Clone Wars ve Sly Cooper and the Thievius Raccoonus'a da erişebilecekler.


Ayrıca, Sony, önümüzdeki haftalar içinde Extra ve Premium üyeleri için PS Plus Kataloğuna daha fazla teklif sunmaya devam edecek. Dikkat çeken oyunlardan biri olan Dredge, 29 Mayıs'ta bu listeye dahil olacak. Ayrıca Lego Marvel Super Heroes 2 (31 Mayıs), Cricket 24 (5 Haziran) ve Grand Theft Auto San Andreas The Definitive Edition (7 Haziran) de mevcut olacak. Daha fazla Oyun Kataloğu eklemesi yakında duyurulacak.

Bu arada, Sony'in Days of Play indirimleri 29 Mayıs'ta başlayacak ve 2 hafta boyunca devam edecek. Bu indirimler, PlayStation 5 ve PS VR2 üzerinde, yeni katılanlara özel PS Plus planlarında ve dijital oyunlarda çılgın fırsatlar sunacak. Ayrıca, PS Plus üyelerine bir yıllık Netflix Premium aboneliği hediye edilecek.Bir başka ilginç nokta ise Sony'nin tüm bunları bir Salı sabahı duyurmuş olması. Normalde PS Plus eklemelerini çarşamba günleri açıklar. Bu durum, Sony'nin bu hafta için daha fazla PlayStation duyurusu hazırlığında olduğu anlamına gelebilir, belki de uzun süredir söylentileri dolaşan bir etkinlikle ilgili detaylar gelecek.

Bu kapsamlı güncellemelerle birlikte, PlayStation topluluğunu heyecanlandıran dönemlerin bir kez daha yaklaştığı kesin. Oyun tutkunları, bu yeni eklemelerle birlikte PS Plus üyeliklerinin kıymetini bir kez daha anlayacak gibi görünüyor.


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ