Eğlence Dünyasının Gözdesi Amazon Prime Yeni Diziler ve Belgeseller

Prime Video Projeleri Tomb Raider Dizisi ve Madden NFL Belgeseli
A mazon'un popüler eğlence platformu Prime Video, son zamanlarda büyük başarı elde eden ve oyun dünyasından uyarlanan yapımlarla dikkat çekiyor. Bu başarıların ardından, platformun beklenen yeni projeleri arasında, Tomb Raider dizisi öne çıkıyor. Ünlü Fleabag dizisiyle tanınan Phoebe Waller Bridge'in yazar ve yürütücü yapımcı olarak görev alacağı bu dizi, uzun süredir gündemdeydi ve artık resmiyet kazandı. Waller Bridge konuyla ilgili yaptığı açıklamada, gençlik yıllarında bu fırsatın kendisine verileceğini düşünebilseydi, İntikamcılar ekranlarının yıldızına dönüştüğünü söylemiş.


Dizinin detayları hakkında henüz çok fazla bilgi bulunmuyor. Lara Croft'u kimin canlandıracağı da henüz belli değil. Ancak Amazon, MGM Stüdyoları ve Crystal Dynamics ile anlaşma yaparak Tomb Raider temalı diziler ve filmler geliştirmeyi planlıyor. Dizi için henüz bir yayın tarihi belirlenmemiş olsa da, Amazon'un 240'tan fazla ülkede yayınlanacağını duyurduğunu belirtelim.

Prime Video’un diğer önemli projeleri arasında, EA’nin popüler Madden NFL oyunlarına odaklanacak bir belgesel dizisi de bulunuyor. Bu projede, EA Sports nadir ve yayınlanmamış görüntülerini belgesel için açacak ve bir belgesel ekibi, serinin yeni oyununun gelişim sürecini takip edecek.

Bu projeler Prime Video'nun reklamcıları etkileme çalışmalarının sadece bir parçası. Platform, Jeopardy! oyununun pop kültür versiyonunun yanı sıra, Ocak ayında ilk NFL Wild Card Playoff maçına ev sahipliği yapacak. Ayrıca, Legally Blonde'un bir ön hikaye dizisi de yolda.Prime Video ayrıca, popüler dizisi The Boys'u beşinci sezon için yenilediğini duyurdu, Nicolas Cage'in başrolünde olduğu Spider Man Noir dizisi ve Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri'nin ikinci sezonunun fragmanını ve yayın tarihini açıkladı. Ayrıca, Roger Federer'ın profesyonel tenis kariyerinin son 12 gününü takip eden bir belgeselin de Prime Video'ya geleceği duyuruldu.

Bu haberler Prime Video'nun dikkat çeken projelerinden sadece birkaçı. Platform, farklı türlerdeki içerikleriyle geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyor. Teknoloji ve eğlence dünyasındaki gelişmeleri takip edenler, Prime Video'nun yeni projelerini merakla bekleyecek gibi görünüyor.Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ