Yeni Fragmanı Prenses Peach Oyun Dünyasındaki Dönüşümleri Ortaya Çıktı

Prenses Peach Showtime Fragmanıyla Nintendo Yeni Oyunu
N intendo'nun bir sonraki birinci parti Switch oyunu neredeyse burada. Prenses Peach Showtime 22 Mart'ta piyasaya çıkacak ve şirket, heyecan trenini sürdürmek için yepyeni bir fragman yayınladı. Oyunun temel taktiği, sık sık kaçırılan prensesin farklı meslek gruplarına dönüşebilmesi her biri kendi hareket setleri ve zorluklarıyla.

Yeni fragman, bize buz pateni sporcusu, süper kahraman, hırsız ve denizkızı dahil olmak üzere daha önce hiç görülmemiş dört dönüşümü gösteriyor. Her dönüşüm oyun deneyimini sarsıyor, bu yüzden buz pateni sporcusu Peach 2.5D platform oyununda yer alırken, süper kahraman Peach yan kaydırma dövüş oyununda yolunu dövüyor gibi duruyor. Denizkızı Peach ise çoğunlukla şarkı söylemekle vakit geçiriyor gibi görünüyor.

Daha önce yayınlanan bir fragmanda Peach'in kılıç ustası, dedektif, pastacı ve kung fu ustası olmasını görmüştük. Prensesin kaç meslekte deneyimi olduğu henüz görülmüş değil. Nintendo şimdiye kadar onu gösterdi, ancak muhtemelen birkaçını sürpriz olarak saklıyor. Peach'in oldukça çeşitli bir özgeçmişi var ve tüm bunları heyecanlı küçük mantarlarla dolu bir krallıkta yapabiliyor. Bu arada, Mario boş zamanlarında golf oynuyor ve tenis oynuyor.

Prenses Peach Showtime gelecek ay piyasaya sürüldüğünde 60 dolarlık bir maliyeti olacak ve önsiparişler şu anda alınmaya başladı. Çıkışı kutlamak için Nintendo, pembemsi pastel Joy Con'ları da piyasaya sürüyor. Kontrolcüler 22 Mart'ta oyunla birlikte satışa sunulacak ve size 80 dolara mal olacak.

Mario'ya yakın bir eğlence arıyorsanız, Game Boy Advance bulmaca platformu Mario vs. Donkey Kong'un yeniden yapımını bu Cuma satışa sunuyorlar. Bu güncellenmiş sürüm yerel çok oyunculu oyun içeriyor.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ