Possessor(s): 2025'te Beklenen Yeni Oyun Hakkında Detaylar

Possessor(s) Oyunuyla Beklenen Aksiyon ve Macera Yaklaşıyor!
O yun dünyasının heyecanla beklediği bir haber var! Heart Machine stüdyosu, Hyper Light Breaker adlı çevrimiçi macera oyununun ardından yakın zamanda çıkacak olan Possessor(s) isimli yeni oyununu duyurdu.

Possessor(s), bilim kurgu bir şehrin tarafından istilaya uğradığı, bambaşka boyuttan gelen korkunç varlıklarla dolu bir ortamda geçen, hızlı ve aksiyon dolu bir yan kaydırma oyunu. Yayınlanan tanıtım videosunda oyun, etkileyici bir şekilde görselleştirilmiş, dramatik ve canlı renklere sahip izlenim bırakıyor.
Oyun, karantinaya alınmış bir metropolde geçiyor ve 3D arka planları ve el boyaması karakterleriyle kendine has bir tarza sahip. Oyunda, bulunan nesnelerle yapılan çok sayıda yakın dövüş, uzun koridorlarda kayma ve çekme halatıyla sallanma gibi eylemler bulunmakta. Deneyim ilerledikçe daha fazla silahın kilidi açılıp yükseltilebileceği bir sistem de bulunmakta.

Oyunun kahramanları Luca ve onun sorunlu ortağı Rehm'in hayatta kalabilmek için birlikte nasıl var olacaklarını öğrenmeleri üzerine kurulu bir hikayesi var. Bu ikili, şehri yok eden felaketin kaynağını bulmak için birlikte bir misyona çıkacaklar. Oyunda, pek çok farklı hikaye ve karakter bulunup geniş bir gizemi aydınlatan farklı yollar keşfedilebiliyor.Possessor(s) tanıtım fragmanındaki her sahne bir ekran koruyucusu gibi ve dövüş mekanikleri oldukça akıcı gözüküyor. Oyunun geliştiricisi Heart Machine, yayıncısı ise Devolver Digital.

Bu muhteşem oyun ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için 2024 Yaz Oyun Şenliği'nde paylaşılan tüm haberleri buradan takip edebilirsiniz!

Yeni oyun Possessor(s) ile ilgili bu heyecan verici gelişmeleri takip etmeye devam ediyor olacağız. Bu oyunun piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyoruz!