Tracks of Thought - Uzun Mesafe Tren Yolculuğunda Böcek Macerası

POOOOL - Eğlenceli Renkli Kürelerle Stresinizi Atın!
T arifsiz bir huzur ve sevimlilik hissi arıyorsanız, işte size tam da aradığınız şeyler! Wholesome Direct etkinliği, bağımsız geliştiricilerin yenilikçi ve huzur verici oyunlarına odaklanıyor. Bu sene üzerinden 30'dan fazla sakinleştirici, meditatif ve tümüyle sevimli deneyimin yer aldığı etkinlik, yeni oyunları tanıtıyor, güncellemeleri paylaşıyor ve birçoğunun demosunu sunuyor. Bu oyunların ortak özelliği ise içsel bir sıcaklık hissi uyandırmaları. Wholesome Direct 2024 etkinliği, birbirinden parlak bağımsız oyunlar ve taze fragmanlarla dolu. Üstelik, tanıtılan oyunlardan bazıları sürpriz bir şekilde etkinlikle aynı anda piyasaya çıktı. Kamaeru A Frog Refuge, POOOOL, The Palace on the Hill ve Tracks of Thought gibi dört oyun, etkinlikle eş zamanlı olarak yayımlandı ve önemli bir dikkati hak ediyor.
Kamaeru A Frog Refuge Neko Atsume ve Usagi Shima gibi oyunları sevenler ya da sevimli amfibileri seven herkes için tasarlanmış bir çiftlik simülasyonu. Oyuncular, sulak alanlarda yabani kurbağaların yaşam alanlarını oluşturarak ve koruyarak onların refahını sağlamaya çalışıyorlar. Kamaeru, oyunculara sulak alanları kazma, pazarda satmak için reçel ve diğer lezzetli yiyecek malzemeleri toplama, çevresel etkiyi izleme ve kurbağa dostlarının yaşayabileceği davetkâr alanlar yaratmak için eşyalar alma görevlerini veriyor. Oyuncular, kurbağalara fotoğraf çekebilir, besleyebilir, isim verebilir ve hatta onları çiftleştirebilir, renklerini hatta tic tac toe Punnett karesinde karıştırabilirler.

POOOOL, sonsuz oynanabilirlik sunabilen basit ve eğlenceli bir oyun. Oyuncular, renkli küreleri patlatarak skor elde etmeye çalışıyorlar. Oyun, dostane bir sanat tarzına ve sakinleştirici, tekrarlanabilir mekaniklere sahip.

The Palace on the Hill, 1990'ların kırsal Hindistan'ında geçen düşünceli ve kapsamlı bir yaşam kesiti oyunu. Oyuncular, ailelerine para kazanmalarında yardımcı olurken, çiftlik işleriyle, yerel çay dükkanında çalışarak ve kasabada işler yaparak zaman geçiriyorlar.

Tracks of Thought ise uzun mesafe tren yolculuğu yapan bir böcek olan mor bir böceğin oyuncularla olan etkileşimleri üzerine bir oyun. Oyunda diğer yolcularla yapılan konuşmalar, çatışmayı çözmek ve herkesin aynı sayfada olmasına yardımcı olmak amacıyla gerçekleşen kart dövüşlerine dönüşüyor. Oyun, çizgi film tarzı bir sanat tarzına ve sohbet ile kart dövüşlerinin zekice bir karışımını sunuyor.