PlayStation Plus Ekstra ve Premium Aboneleri için Yeni Oyun Kataloğu

PlayStation Plus Ekstra ve Premium İçin Yeni Oyunlar
P layStation Plus Ekstra ve Premium aboneleri için en yeni oyun kataloğunu Sony Çarşamba günü duyurdu. Son pakette Resident Evil 3 remake, Marvel'ın Midnight Suns ve NBA 2K24 (ve daha birçok oyun) bulunuyor. Oyunları 19 Mart Salı gününden itibaren ücretsiz oynayabilirsiniz.

Capcom'un Resident Evil 3 remake'i (PS5 / PS4) 2020 yılında piyasaya çıktı. Virüs bulaşmış ve zombi istilasına uğramış Raccoon City'den kaçmaya çalışırken Jill Valentine karakterini kontrol ediyorsunuz. Öte yandan, Marvel'ın Midnight Suns (PS5 / PS4) karanlık tarafında geçen bir taktiksel RPG. Oynanabilir karakterler arasında Iron Man, Spider Man, Wolverine, Captain America, Doctor Strange, Hulk, Deadpool ve Captain Marvel bulunuyor.

Ayrıca NBA 2K24 Kobe Bryant Edition'ı (PS5 / PS4) talep edebilirsiniz. Uzun soluklu basketbol serisinin güncel sürümü, güncellenmiş kadrolar ve tarihi takımlar sunuyor. Ayrıca, geç Lakers Hall of Famer'ın en unutulmaz kariyer anılarını yaşatan bir "Mamba Moments" modu bulunuyor.

Lego DC Süperkötüler (Sadece PS4) 2018 yapımı bir oyun ve Lego serisinin komik, aile dostu eğlencesini kötüler tarafına çeviriyor. Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Catwoman, Two Face ve Penguin gibi kötü adamları kontrol edebilirsiniz.

Diğer talep edilebilecek oyunlar arasında sıra tabanlı ölüm maçı Blood Bowl 3 (PS5, PS4), bulmaca oyunu Mystic Pillars Remastered (PS5), yan kaydırma RPG'si Super Neptune (PS4) ve aksiyon RPG Dragon Ball Z Kakarot (PS5) bulunuyor. Bu ayki klasik oyunlar arasında Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy (PS4), Jak and Daxter The Lost Frontier (PS5, PS4), Cool Boarders (PS5, PS4), Gods Eater Burst (PS5, PS4) ve JoJos Bizarre Adventure All Star Battle R yer alıyor.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT