Ubisoft+ Classics Artık PlayStation Konsollarında

PlayStation Assassin's Creed ve Far Cry Şimdi Erişilebilir
U bisoft+ Classics artık PlayStation konsollarında bağımsız bir abonelik olarak mevcut. Bu, Ubisoft'un seçilmiş arka kataloğu, PS4 ve PS5 sahiplerine Far Cry ve Assassin's Creed başlıklarını evrenin ısı ölümüne kadar oynamalarına olanak tanıyor. Aboneler, on yıldan daha eski 50'den fazla oyundan seçim yapabiliyor.

Bu, düşük puanlı çöp oyunların atıldığı bir yer değil, çünkü seçilebilecek birçok yakın zamandaki hit oyun var. Üyeler, iyi derecelendirilmiş Assassin's Creed Valhalla'yı, takım shooter oyunu Rainbow Six Siege'i, yan kaydırmalı platform oyunu Rayman Legends'ı ve Giancarlo Esposito'nun yer aldığı Far Cry 6 gibi birçok oyunu oynayabiliyor. Toplamda, beş Far Cry bölümü ve şaşırtıcı 12 Assassin's Creed oyunu bulunmakta. Katalog ayrıca, Immortals Fenyx Rising, Child of Light ve Valiant Hearts The Great War gibi bağımsız başlıkları içeriyor.

PlayStation için Ubisoft+ Classics aboneliği ayda 8 dolar, ancak hala PlayStation Plus Extra ve Premium'un bir parçası olarak mevcut. Bu nedenle, bu üyelik, özel bir PS Plus üyeliğinin sunduğu diğer ayrıcalıklara erişmek istemeyen Ubisoft hayranları içindir. Eminim böyle insanlar da vardır, değil mi?

Ayrıca, aylık 18 dolara mal olan Ubisoft+ Premium seviyesi de bulunmaktadır. Bu daha pahalı üyelik, tam arka kataloğun premium sürümlerini, yanı sıra yeni çıkışlara ilk gün erişimi, erken erişim oyunları, aylık ödüller ve daha fazlasını içerir. Ancak Ubisoft+ Premium şu anda sadece Xbox, Amazon Luna ve PC için kullanılabilir durumda.

Ancak, çok oyunculu bir faktör var. Rainbow Six Siege gibi oyunlar, başkaları olmadan pek keyifli olmaz, ancak Ubisoft+ Classics aboneliğinin yalnızca oyunlara erişim sağladığı ve çevrimiçi çok oyunculu bir bileşen içermediği görünüyor. Bunun için oyuncuların PS Plus üyeliği için ödeme yapmaları gerekecek, bu da Ubisoft+ Classics yerine PlayStation Plus Extra veya Premium'u tercih etmenin getirdiği tasarrufları ortadan kaldırır. Bu konuda açıklama için Ubisoft'a başvurduk.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ